Win7 lagi w cs1.6

(Mateusz2615) #1

Witam otóż mam taki problem przesiadłem się dopiero co z xp na 7 i mam problem z grą cs 1.6, otóż na xp było wporządku nie powiem ze dobrze bo pingi miałem w granicy 80-100 ale na 7 jest znaczenie gorzej pingi skaczą 80-500 i są straszne lagi nie mal że co 5 sekund mam laga i czerwony napis w prawym górnym rogu. Próbowałem różnych już sposobów ale nie pomogły wpisywałem różne komendy w cs nic,synchronizacja pionowa wylaczona pakiety QoS i IPv6 również. Co można jeszcze zrobić pomóżcie. Internet z Orange wiem że jest bardzo słaby ale na xp dało sie grać . Pomóżcie.

(Kraefezze) #2

Sprawdź czy Windows Update nie ściąga aktualizacji, to najczęstszy problem.

(Easy2056) #3

Też miałem ten sam problem dlatego wróciłem do windows xp

(Spanish La Furia Roja) #4

Miałem podobny problem, tyle że nie po zmianie Windowsa. Ping skakał, 80-2000. Drugi ping w grze był totalnie beznadziejny, czasami się zdarzało nawet, że drugi ping był w stanie podnieść pierwszy. Radzę Ci, abyś usunął niepotrzebne programy, wykonaj skan antywirusem, możesz również podczas grania uruchomić Menedżer Zadań i w nim zobaczyć co się dzieje podczas uruchomionego CSa. Czy zmieniałeś antywirusa na Windowsie 7? Instalowałeś coś przed grą?