Win7 MSDNAA - pytanie odnośnie pobranego obrazu

DZiś dostałem konto na MSDNAA. Pobrałem braz, który najpierw był spakowany w jakimś dziwnym formacie.

Czy każdy pobrany obraz ma takie same sumy kontrolne? czy nie jest w nim zakodowana informacja o licencji?

pytam się, bo chcę uzyczyć obraz koledze, który ma wolne łącze (też jest w msdnaa, ma swój klucz).

sumy kontrolne pobranego obrazu to:

Windows 7 Professional (x64) - DVD (Polish)

SHA-1 F1394CF896432A4836461E576E5A8DA0019CF864

MD5 8221DB7A54F18B1F73F70F7A3401FD99

CRC32 D38F6CE9

Ma ktoś takie same?

Możesz spokojnie przegrać koledze ten obraz w ramach MSDNAA jeśli tylko on ma własne konto i otrzyma własny klucz.

Niby nie wolno użyczać płyty, ale nikt się nie pozna :smiley:

Obrazy się nie różnią dla każdego pobierającego.

Obraz nie powinien być w żadnym dziwnym formacie, tylko w iso. To nie jest płyta spakowana, tylko obraz płyty. Nagrywa się to za pomocą funkcji nagrywania obrazu w programie do nagrywania.

Niby obraz iso da się rozpakować za pomocą programów kompresujących, uzyska się coś podobnego do skopiowania zawartości płyty na dysk, ale nie będzie wtedy plików startowych, po nagraniu na płytę jako pliki komputer nie wystartuje.

Potwierdzam. Sumy kontrolne są poprawne. Obrazy z MSDNAA są w formacie .iso. Normalnie wypalasz z nich kompilację np. Alcholem 120%.

Niby dlaczego nie wolno użyczać płyty? Według mnie można użyczyć płytę osobie która posiada odpowiednią licencję (obowiązek sprawdzenia spoczywa na osobie pożyczającej)