WIN7 nie mogę uruchomic PC po wymianie karty graficznej

Witam! Wymieniłem kartę graficzną i PC uruchamia się i loguje(akustycznie) ale obraz zatrzymuje się na napisie WINDOWS STARTED… w tle słychać ,że normalnie się loguje ale ekran nie może przeskoczyć tego kolorowego okienka z napisem WINDOWS STARTED… Wgrałem sterowniki do nowej karty ,zresetowałem bios…nic…
Na płycie mam zintegrowaną kartę i ta działa…ale jest słaba…Fabrycznie była dodatkowo zamontowana karta RADEON HD5450 512 MB DDR3 ale padła i wymieniłem ją na Radeon HD 4650 1GB GDDR3…Podłączyłem tę nową kablem HDMI do monitora a do PC przejściówką hdmi na VGA…moze tu tkwi problem… RATUNKU! :slight_smile:

Może coś źle jest podłączone i dlatego tak jest. Sprawdź czy wszystko dobrze podłączyłeś bo może tak być jak karta graficzna jest źle podłączona.

Sto razy sprawdzałem…gdzieś jest haczyk,ale nie wiem gdzie…kabel może…
system chodzi…ale nie wyświetla…nie może “przeskoczyć” z okienka windows …głupi już jestem…

Zobacz jeszcze ustawienia komputera/Windows i BIOS, sprawdź najpierw w biosie bo mogło tam coś się poprzestawiać

zrestartowałem i wgrałem ust fabryczne…nic

To może coś jest nie tak z kartą graficzną

Karta podobno dobra…

Sprawdze ja jeszcze…

Dostałęm jeszcze info że wina może być przejściówka z DVI na HDMI może brakować pina jednego…