WIN7 nie mogę uruchomic PC po wymianie karty graficznej

(wohen70) #1

Witam! Wymieniłem kartę graficzną i PC uruchamia się i loguje(akustycznie) ale obraz zatrzymuje się na napisie WINDOWS STARTED… w tle słychać ,że normalnie się loguje ale ekran nie może przeskoczyć tego kolorowego okienka z napisem WINDOWS STARTED… Wgrałem sterowniki do nowej karty ,zresetowałem bios…nic…
Na płycie mam zintegrowaną kartę i ta działa…ale jest słaba…Fabrycznie była dodatkowo zamontowana karta RADEON HD5450 512 MB DDR3 ale padła i wymieniłem ją na Radeon HD 4650 1GB GDDR3…Podłączyłem tę nową kablem HDMI do monitora a do PC przejściówką hdmi na VGA…moze tu tkwi problem… RATUNKU! :slight_smile:

(Pawlo2) #2

Może coś źle jest podłączone i dlatego tak jest. Sprawdź czy wszystko dobrze podłączyłeś bo może tak być jak karta graficzna jest źle podłączona.

(wohen70) #3

Sto razy sprawdzałem…gdzieś jest haczyk,ale nie wiem gdzie…kabel może…
system chodzi…ale nie wyświetla…nie może “przeskoczyć” z okienka windows …głupi już jestem…

(Pawlo2) #4

Zobacz jeszcze ustawienia komputera/Windows i BIOS, sprawdź najpierw w biosie bo mogło tam coś się poprzestawiać

(wohen70) #5

zrestartowałem i wgrałem ust fabryczne…nic

(Pawlo2) #6

To może coś jest nie tak z kartą graficzną

(wohen70) #7

Karta podobno dobra…

(wohen70) #8

Sprawdze ja jeszcze…

(wohen70) #9

Dostałęm jeszcze info że wina może być przejściówka z DVI na HDMI może brakować pina jednego…