Win7 nie startuje

Cześć!

Do rzeczy. Z konieczności dzisiaj musiałem zainstalować win xp. Na partycji C mam zainstalowany Win7, winxp zainstalowałem na tym samym dysku na partycji H. Teraz przy starcie nie mam możliwości bootowania z partycji C, żeby uruchomić win7. Co mam zrobić żeby przywrócić bootowanie win7? Sam nie chce próbować bo nie mogę stracić tamtej instalacji win7. Proszę o pomoc.

Włóż płytę z 7 do napędu, zbootuj z niej kompa i wybierz opcję “napraw komputer”, powinno zostać naprawione automatycznie.

A możesz odpalić xp?

Jeżeli instalowałeś xp a przedtem miałeś win 7 to nie wiem czy odpalisz siódemkę.

Z tego co wiem to win 7 używa innego programu startującego niż win xp i jeżeli zainstalowałeś (nawet na inny dysk) na siódemkę xp-ka to win 7 ci się nie uruchomi.

Miałem taką samą sytuację i musiałem sformatować dysk zainstalować najpierw xp-eka a potem win 7 i teraz mi wszystko działa.

Możesz zrobić tak jak ja, ale najlepiej poczekaj czy ktoś nie ma innego sposobu.

Da sie odpalić xp. Opcja napraw niestety nie wchodzi w grę. Nie ma jakiegoś innego sposobu?

Poczytaj >>> http://helpc.eu/odzyskiwanie-bootloader … t2880.html

Poradnik jest do Visty ale sprawdza się w 7