Win7 - Problem z zalogowaniem się zwykłych użytkowników

Witam mam w pracy komputer wolnostojący nie podłączony do żadnej sieci ani przez kabel ethernetowy ani wifi, na komputerze pozakładane są zasady zabezpieczeń itp itd. Gdzie mogłem popełnić błąd i jak go ewentualnie naprawić, bo prawdopodobnie po zapełnieniu się dziennika zdarzeń (zabezpieczenia) administratorzy logują się zwyczajnie na swoje konta a użytkownicy dostają komunikat „twoje konto zastało skonfigurowane w sposób nie za zwalający na używanie tego komputera,” i tak jest praktycznie na każdym koncie standardowym. Jak to mogę naprawić? Przeszukałem już internet w poszukiwaniu rozwiązania ale nie widzę nic. Tych ustawień w gpedit i mmc robiłem tyle że nie wykluczam że się gdzieś się walnąłem i nieopatrznie zaznaczyłem jakąś opcję. Tylko co mogłem źle zaznaczyć ?

Spróbuj zrobić backup i opróżnić dziennik zdarzeń jakby nie szło go eksportować do pliku i potem importować lub wygodnie przeglądać na innym PC.

Zrobiłem backup wyczyściłem dziennik Zabezpieczeń, reset komputera i dalej to samo, nie ma jakiegoś wpisu w rejestrze / gpedit / czy mmc konfigurującego zachowanie kont w takim przypadku przepełnienia dziennika?