Win7-Ratowanie plików po usunięciu partycji

Witam :D.

Posiadam win7 64bit. Ostatnio usunąłem partycje i stworzyłem nową.

Posiadam 2 partycje tak jak wcześniej przed usunięciem partycji.

Problem polega na tym, że po stworzeniu partycji zawaliłem 8GB miejsca, a potem oczywiście się okazało, że miałem tam zdjęcia i jakieś filmiki. Ratując pliki okazywało się, że ratuje się tylko część tych plików. Zastanawiam się czy te 8GB danych nie nadpisało mi tych starych :(. 

Próbowałem różnymi programami:

DiskDigger(Dobrze odzyskuje), Photorec(Też jest dobry), Recuva(słaby) i jeszcze kilka było ale nazw nie pamiętam.

Dodam, że używałem wszelakich programów z Hiren’sa. Zakładka “Recovery”. Nic nie zapisuje na tą partycję więc nie powinno być dalszych problemów z ratowaniem :D.

Znacie jakiś dobry program do tego celu???  

 

 

 

 

Jeśli miałeś mocno pofragmentowany dysk, to nawet to przekopiowanie 8GB na tą partycję mogło zniszczyć większość plików. Nie wiem tylko, jak duża jest ta partycja i jak dużo danych miałeś przed zdjęciem tej partycji.

Tej partycji nie defragmentowałem. Partycja mam około 350GB.

Ile tych zdjęć było to nie wiem. Jednak pamiętam tylko to, że było ich dość dużo. Z kilka tysięcy pewnie. To co dotychczas udało mi się uratować to zaledwie 160-180 zdjęć :(. Sporo zdjęć programy widzą jako uszkodzone ale nie wiem czy to tyczy się tych moich zdjęć. Wkurza mnie to, że znajduje mi mnóstwo zdjęć, obrazków oraz tekstur z gier mojego brata :(, a moich zdjęć znajduje raptem 1:1000(taka przenośnia :slight_smile: tego co miałem.

Znacie jakiś dobry program???

Pilnie potrzebne!!!