Win7-Ratowanie plików po usunięciu partycji


(TheSlowik97) #1

Witam :D.

Posiadam win7 64bit. Ostatnio usunąłem partycje i stworzyłem nową.

Posiadam 2 partycje tak jak wcześniej przed usunięciem partycji.

Problem polega na tym, że po stworzeniu partycji zawaliłem 8GB miejsca, a potem oczywiście się okazało, że miałem tam zdjęcia i jakieś filmiki. Ratując pliki okazywało się, że ratuje się tylko część tych plików. Zastanawiam się czy te 8GB danych nie nadpisało mi tych starych :(. 

Próbowałem różnymi programami:

DiskDigger(Dobrze odzyskuje), Photorec(Też jest dobry), Recuva(słaby) i jeszcze kilka było ale nazw nie pamiętam.

Dodam, że używałem wszelakich programów z Hiren'sa. Zakładka "Recovery". Nic nie zapisuje na tą partycję więc nie powinno być dalszych problemów z ratowaniem :D.

Znacie jakiś dobry program do tego celu???  

 

 

 

 


(dark__jedi) #2

Jeśli miałeś mocno pofragmentowany dysk, to nawet to przekopiowanie 8GB na tą partycję mogło zniszczyć większość plików. Nie wiem tylko, jak duża jest ta partycja i jak dużo danych miałeś przed zdjęciem tej partycji.


(TheSlowik97) #3

Tej partycji nie defragmentowałem. Partycja mam około 350GB.

Ile tych zdjęć było to nie wiem. Jednak pamiętam tylko to, że było ich dość dużo. Z kilka tysięcy pewnie. To co dotychczas udało mi się uratować to zaledwie 160-180 zdjęć :(. Sporo zdjęć programy widzą jako uszkodzone ale nie wiem czy to tyczy się tych moich zdjęć. Wkurza mnie to, że znajduje mi mnóstwo zdjęć, obrazków oraz tekstur z gier mojego brata :(, a moich zdjęć znajduje raptem 1:1000(taka przenośnia :slight_smile: tego co miałem.

Znacie jakiś dobry program???

Pilnie potrzebne!!!