Win7 zachowuje sie jakby był nowo zainstalowany (i nie tylko)

Witam,

 

Na dzień przed użytkowalem komputera normalnie nic nie działało źle. Na następny dzień przy włączaniu mojego konta wyskoczyło “trwa ładowanie pulpitu” czego nigdy nie było. No ale spoko, jakieś 10-15 sekund i włączył się. Tapeta systemowa, pulpit wyczyszczony do zera, tylko kosz a w nim pliki które (wydawalo mi się, nie jestem pewien) już dawno usunąłem z kosza. Z przeglądarki chrome wylogowany itd. 

Kiedy włączam jakieś pliki pojawia się okienko zaznaczania, nigdy tak nie było. Czcionka wygląda jakby miała złą rozdzielczość, zdjęcia na początku nie chcialy się odtwarzać bo “plik jpg nie obsługiwany”. Mialem konto administratora, co piękniejsze 3 pozostałe konta na komputerze działają normalnie NIC sie nie dzieje. Kiedy wchodze przez inne konto na swoje (Dysk C -> Użytkownicy -> pulpit) mam wszystko normlanie. Nie mam pojęcia co się stało, nie chce robić formatu a przywracanie systemu było dostępne z dnia kiedy problem już wystąpił (wyłaczyłem i włączyłem komputer, zrobiła się aktualizacja). 

 

Utworzyłem nowe konto administratora ale na nim dzieje sie dokładnie to samo. 

 

Przez ostatni tydzień szukałem pomocy, grzebałem w ustawieniach itd ale nic nie moge wymyślić. Jestem już bezradny może ktoś miał taki problem albo wie jak naprawić? Będe naprawde wdzięczny … ;) 

Musisz utworzyć nowe konto pod inną nazwą. Swoje ustawienia programów i przeglądarki przenieś z “C:\Users\stare konto\AppData\Local” i “C:\Users\stare konto\AppData\Roaming” do folderów z nowego konta.

Ale napisałem, że jak tworze nowe konto to dzieje się dokładnie tak samo :( 

 

Nikt? :confused:

Doszedłem do wniosku, że to wirus w recycle.bin mógł spowodować takie coś. Usunąłem wszystkie pliki z owego folderu, nie powróciły, ale nadal dzieje się to samo. Jeśli to wirus, pomoże ktoś znaleść i usunąć wszystkie zainfekowane pliki? Albo może się myle i to co innego?

Przeskanuj system ADWCleaner najpierw Skanuj następnie Oczyść. Po restarcie zainstaluj MBAM (w czasie instalacji odznacz okres testowy premium) i przeskanuj wszystko co znajdzie usuń. Później po tych zabiegach wstaw logi z FRST do działu bezpieczeństwo.