Win7 zawieszanie się podczas korzystania z tłumacza google


(Vezor1995) #1

Witam, mój problem polega na tym, że gdy w tłumaczu google chcę odsłuchać np. przetłumaczone słowo komputer natychmiast się zawiesza, nie można ruszyć myszką, miękki reset też nic nie daje. Sytuacja ta pojawia się też podczas przeglądania stron internetowych, ale to już rzadziej. Komputer został pare dni temu sformatowany w profesjonalnym serwisie, ale problem nadal występuje. Z góry dziękuję za pomoc.


(lordjahu) #2

czy masz poinstalowane toolbary ? Przy jakiej przeglądarce występuje problem ?


(Vezor1995) #3

Nie mam ich zainstalowanych, przy google chrome.


(lordjahu) #4

czy na IE problemu nie ma ?


(Vezor1995) #5

Przed chwila sprawdzałem na IE, było wszystko dobrze.


(lordjahu) #6

Wyinstaluj chrome, przeczyść system antywirusem, uruchom ponownie system, zainstaluj chrome z http://www.google.pl/intl/pl/chrome/ i daj znać czy wszystko działa ok.

Dodane 17.09.2013 (Wt) 11:10

Wyinstaluj chrome, przeczyść system antywirusem, uruchom ponownie system, zainstaluj chrome z http://www.google.pl/intl/pl/chrome/ i daj znać czy wszystko działa ok.


(Vezor1995) #7

Zrobiłem wszystko jak Pan napisał, przeskanowałem system i nic nie znaleziono, ale niestety problem nadal się pojawił podczas korzystania z tłumacza google.


(lordjahu) #8

ale przy chrome nadal czy przy innej przeglądarce ?


(Vezor1995) #9

przy chrome


(ahonen97) #10

Jak występuje ten problem na chrome zmień przeglądarkę na inną


(Vezor1995) #11

Chrome z tego co wiem, i sam z doświadczenia przetestowałem jest najszybszy, a problem jakoś powinno dac się rozwiązać w końcu to nie jest normalne zachowanie.

Dodane 18.09.2013 (Śr) 15:59

to czy da rade jakoś to rozwiązać ?