Win98 OE 0167:BFF766BC

Mam problem z wyłaczeniem kompa…

Maszynka pracuje pod Win98 SE

Przy wyłaczaniu zaczął pojawiac mi sie blue screen z komunikatem błedu: OE 0167:BFF766BC(komp sie juz potem nie włacza i mozna go tylko zrestartowac albo wyłaczyc zasilanie )

Według tego co znalazłam na stonie microsoftu to jest bład outlook express’a , odinstalowałam go wiec bo i tak nie urzywam, ale to nic nie pomogło :?

System ma tez dograny nie oficjalny SP i shut down suplement.

Hmm przeskanowałam tez kompa kilkoma anty-virusami (i nic nie znalzło), no i przeinstalowałam system ale to tez nic nie pomogło… :?

Pomózcie bo chwilowo nie mam juz na to pomysłu :?

Tylko nie mowcie ze mam zrobic format i zainstaloawac od nowa system bo to raczej nie wchodzi w gre…

komp pracuje w firmie i przeinstalowanie wszstkich programów i przerzucanie wszystkich danych to prawdziwa masakra…

Jeśli jest to możliwe odinstaluj tylko ten nieoficjalny service pack i sprawdź jak sie będzie zachowywał komp bez tego dodatku…

Po zainstalowaniu czego to się zaczęło dziać.

Na początek uruchom kompa w trybie awaryjnym F8 przy starcie kompa i pozycja 5 wiersz poleceń i wpisz.

scanreg /restore po scanreg spacja i przywróć kopie rejestru z dnia kiedy komp chodził dobrze,restart i zobacz.

Jak to nic nie da to naprawa systemu po zabotowaniu kompa z dyskietki i opcja naprawy z płyty CD z WIN98SE setupcor.exe.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 6&start=30

Karolcia dorzuce Ci moje dwa doswiadczenia z zamykaniem systemu Win98:

  • jezeli uzywasz Nortona, w opcjach moze pomóc wyłączenie “Skanuj dyskietkę podczas zamykania systemu”

  • w Panel Sterowania->Dźwięki mozesz spróbować wyłączyć dzwięk przy zamykaniu systemu, jezeli wav jest uszkodzony to tez moze haczyc na tym…

Nie uzywam nortona tylko NOD’a i nie skanuje dyskietek przy zamykaniu systemu wiec to mi nie pomoze…

dzwiekow to w ogole nie ma na tym kompie bo komp pracuje w firmie i dzwieki sa tam nie potrzebne…

Hmm service pack zainstalowałam dopiero po tym jak zaczoł pojawiac sie ten bład bo miałam nadzieje ze to cos pomoze…:frowning:

Na razie sprobuje ta opcje z przywróceniem kopi rejestru…

Dzieki!

Pozdrawiam.

********************

Hej no niestety próbowałam juz czyscic rejestr i opcje z setupcor.exe ale to nic nie dało

Macie jeszcze jakies pomysły??

**********************