Winamp 5.01

Witam, ma taki mały problem, aczkolwiek lekko denerwujacy. Mianowicie: Podczas gdy ładuję pliki mp 3 z dysku do winampa, to ten oto program kopiuje mi tepliki. wyglada to tak, że pliki wystepują w podwójnej, a nawet potrójnej ilości w winampie. Na dysku, gdzie mają swój folder docelowy, jest wszystko ok.

W zwiazku z tym ma pytanie, czy ktoś wie, gdzie tą opcje wyłączyć

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Sebcio Seb :o :shock: :? 8)

Tak tylko rozumiem że sam wskazujesz pliki do play listy. Jeżeli wskarzesz ten sam plik kilka razy to on będzie się powtarzał. Możesz wskazać folder z plikami mp3 i nie będą sie pojawiały te same pliki wielokrotnie. :smiley:

właśnie co dziwne, to nie. Czyszczę playlistę i jeszcze raz pobieram pliki z twardziela, a Winamp kopiuje je kilkakrotnie,rzecz bardzo dziwna i zastanawiajaca.

Może to jakaś wada w twoim winampie. Sciągnij może nowszą wersje Winamp 5.03a Full :smiley:

Wada raczej nie, bo to niemożliwe, żeby tak było. Wady takiej na pewno nie ma, no bo przecierz go mam i też mi się przez pewien czas robiło.

Często do plików dodoawane są jeszcze takie jakieś iinnego formaty i dużo mniej zajmujące. Maże to być ich sprawka, chociarz wątpie żeby się ładowały. Pozdrawiam.

Dla mnie - Polaka, to nie było zrozumiałe, ani gramatycznie (co już powiedzmy pominę), ani merytorycznie… :?

PS. Mogłeś ‘dać’ kwadrat obecnej ilości wykrzykników w Twoim poście… jeszcze lepiej by to wyglądało :-x

A mi się wydaje że między twoimi mp3 , znajduje się lub znajdują się Playlisty. I jak chcesz zaznaczając wszystko wrzucić na Winampa poprostu dzieje się tak że kilka razy masz to samo … Tak więc przejrzyj katalog z mp3 i zobacz czy nie zapodziała się między nimi playlista.