Winamp 5.5 a konwerter formatu amr


(esc) #1

Można za pomocą Winamp 5.5 konwertować format amr do innego formatu :?:

Jak konwertuje na mp3 to musi być wersja Pro(ta opcja odpada).

Takie mam formaty:

dde4e9528f6fee5am.gif

Jak konwertuje do pozostałych wyskakuje mi to:

6cf9801a92313926m.gif

co robić :?:


(xyzzyx) #2

Co robić?. Użyj http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto ... 13295.html . AMRy też"obsługuje, masz po naszemu, przyjemny w obsłudze. Pozdrawiam.


(esc) #3

Ok, ale nie można wstawić ''owego dekodera'' do Winamp'a :?: , jak można - to jak to zrobić :?:


(xyzzyx) #4

Nie nadążam. FormatFactory to samodzielny(zresztą bardzo dobry)program, dlaczego więc zależy ci aby "wkleić go do WinAmpa?. Pozdrawiam.


(esc) #5

Nie chcę wklejać innego programu do Winamp'a albo dodatkowo instalować osobny program na kompie, chodziło mi o te tzw. kodeki, dekodery(czy jak to się tam nazywa :slight_smile: ) aby wykorzystać już mający na kompie Winamp i tylko ''doczepić'' do Winamp'a ''owy'' dekoder (właśnie jaki :?: ) o którym mnie informuje Winamp.


(xyzzyx) #6

Spróbuj po kolei:Opcje>Preferencje>Biblioteka mediów>Konwerter formatów>I tutaj:Wybierz format w którym chcesz zapisać pliki, oraz Określ katalog docelowy do zapisywania..... Sam się tym nie bawiłem(wolę jednak FF) ale to chyba o to będzie chodzić. Swojego czasu użyłem tylko wtyczek wyjściowych "Wyjście WaveOut" bo taka była potrzeba :slight_smile: . Daj cynk czy coś z tego wyszło.


(esc) #7

Otwieram plik amr w Winamp, podświetlam i prawy przycisk myszy, następnie na ''wyślij do'' i ''konwerter formatów ''i dalej tak jak pisałem na początku.


(xyzzyx) #8

Wygląda że WinAmp ci tego nie zrobi(z wyjątkiem wersji PRO).Gdybyś tak napisał dlaczego tak ci zależy na tych AMRach bo

-to taki cytacik z sieci. A jeżeli masz jakiś zbiór plików AMR to dlaczego nie chcesz zrobić konwersji choćby FF. Jak będzie z jakością?, wynika że są problemy http://www.forum.eprogramy.net/amr-na-m ... t2539.html


(esc) #9

Obojętnie na co przekonwertuje, aby mi odtwarzało na kompie w programach, które posiadam. Nie lubie instalować nowych programów, jak może jest możliwość ''wyciśnięcia'' z posiadanych programów. Specjalnie instalować jakiś program do odtwarzania albo knwertowania, który ma ileś tam MB, aby wysłuchać pliku na kompie - to trochę niepraktyczne.

Czytałem, że można odtworzyć Winamp'em plik amr ( bez wersji Pro ) - tylko nie zrozumiałem jak to zrobić.

P.s.

a może Audacity :?: mi odtworzy, w końcu zapisuje się tam w ogg, mp3, wav - tylko też chyba trzeba jakieś kodeki wklepać :? mam jeszcze Gom Player :slight_smile:


(xyzzyx) #10

Nie pisałeś że nie możesz odtworzyć. Myślałem że chodzi ci tylko o konwersję. Poczytaj może tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1023428.html albo http://forum.programosy.pl/-vp476675.html.


(esc) #11

Właśnie w tej elektrodzie mi nic nie pasuje.


(xyzzyx) #12

http://www.google.pl/url?sa=t&source=we ... ZQ&cad=rja Jeżeli problem jeszcze aktualny to zajrzyj na tą stronę. Pozdrawiam.


(esc) #13

Jak chciałbym pobrać plugin z tej strony to gdzie go '' wpakować '' :?:


(xyzzyx) #14

-Myślę że musisz znaleźć gdzie masz zainstalowanego WinAmpa i do pluginów.