Winamp 5.5 a konwerter formatu amr

Można za pomocą Winamp 5.5 konwertować format amr do innego formatu :?:

Jak konwertuje na mp3 to musi być wersja Pro(ta opcja odpada).

Takie mam formaty:

dde4e9528f6fee5am.gif

Jak konwertuje do pozostałych wyskakuje mi to:

6cf9801a92313926m.gif

co robić :?:

Co robić?. Użyj http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto … 13295.html . AMRy też"obsługuje, masz po naszemu, przyjemny w obsłudze. Pozdrawiam.

Ok, ale nie można wstawić ‘‘owego dekodera’’ do Winamp’a :?: , jak można - to jak to zrobić :?:

Nie nadążam. FormatFactory to samodzielny(zresztą bardzo dobry)program, dlaczego więc zależy ci aby "wkleić go do WinAmpa?. Pozdrawiam.

Nie chcę wklejać innego programu do Winamp’a albo dodatkowo instalować osobny program na kompie, chodziło mi o te tzw. kodeki, dekodery(czy jak to się tam nazywa :slight_smile: ) aby wykorzystać już mający na kompie Winamp i tylko ‘‘doczepić’’ do Winamp’a ‘‘owy’’ dekoder (właśnie jaki :?: ) o którym mnie informuje Winamp.

Spróbuj po kolei:Opcje>Preferencje>Biblioteka mediów>Konwerter formatów>I tutaj:Wybierz format w którym chcesz zapisać pliki, oraz Określ katalog docelowy do zapisywania… Sam się tym nie bawiłem(wolę jednak FF) ale to chyba o to będzie chodzić. Swojego czasu użyłem tylko wtyczek wyjściowych “Wyjście WaveOut” bo taka była potrzeba :slight_smile: . Daj cynk czy coś z tego wyszło.

Otwieram plik amr w Winamp, podświetlam i prawy przycisk myszy, następnie na ‘‘wyślij do’’ i ''konwerter formatów ''i dalej tak jak pisałem na początku.

Wygląda że WinAmp ci tego nie zrobi(z wyjątkiem wersji PRO).Gdybyś tak napisał dlaczego tak ci zależy na tych AMRach bo

-to taki cytacik z sieci. A jeżeli masz jakiś zbiór plików AMR to dlaczego nie chcesz zrobić konwersji choćby FF. Jak będzie z jakością?, wynika że są problemy http://www.forum.eprogramy.net/amr-na-m … t2539.html

Obojętnie na co przekonwertuje, aby mi odtwarzało na kompie w programach, które posiadam. Nie lubie instalować nowych programów, jak może jest możliwość ‘‘wyciśnięcia’’ z posiadanych programów. Specjalnie instalować jakiś program do odtwarzania albo knwertowania, który ma ileś tam MB, aby wysłuchać pliku na kompie - to trochę niepraktyczne.

Czytałem, że można odtworzyć Winamp’em plik amr ( bez wersji Pro ) - tylko nie zrozumiałem jak to zrobić.

P.s.

a może Audacity :?: mi odtworzy, w końcu zapisuje się tam w ogg, mp3, wav - tylko też chyba trzeba jakieś kodeki wklepać :? mam jeszcze Gom Player :slight_smile:

Nie pisałeś że nie możesz odtworzyć. Myślałem że chodzi ci tylko o konwersję. Poczytaj może tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1023428.html albo http://forum.programosy.pl/-vp476675.html.

Właśnie w tej elektrodzie mi nic nie pasuje.

http://www.google.pl/url?sa=t&source=we … ZQ&cad=rja Jeżeli problem jeszcze aktualny to zajrzyj na tą stronę. Pozdrawiam.

Jak chciałbym pobrać plugin z tej strony to gdzie go ‘’ wpakować ‘’ :?:

-Myślę że musisz znaleźć gdzie masz zainstalowanego WinAmpa i do pluginów.