WinAmp 5.5,czy instalować Toolbar?

Podczas instalacji są chyba dwa dodatki, wśród nich Winamp Toolbar i chciałabym spytać czy instalować je czy odznaczyć? W sumie do czego przydaje się ten Toolbar z poziomu przegladarki? Z zasady nie ufam wszelkim Toolbarom, więc nie wiem.

Zainstalowałam na laptopie ze słabym procesorem i widzę, że skacze jego użycie, czego wcześniej nie było. Teraz chcę instalować na PC, ale się zastanawiam. Jeśli to niepotrzebne to na lapku odinstaluję samego Toolbara.

ja go zainstalowałem ale że do niczego mi się nie przydał to po jednym dniu go wywaliłem razem z tym remote control

Ja wywaliłem te wszystkie badziewne dodatki po 5 min od zainstalowania nowej wersji Winampa.

IMHO Nulsoft zdziebko przedobrzył z tymi wodotryskami :!:

no prawie jak ja, tylko że ja wywaliłem tego Toolbara jeszcze tego samego dnia.

Nie instaluj, przymula przeglądarkę i nie ma żadnej ciekawej opcji, a sterowanie utworami możesz sobie wstawić do traya konfigurując wtyczkę ogólnego zastosowania - sterowanie zasobnikiem Nulsoft.

no fakt że nowy WinAmp jest radykalnie zmieniony wizualnie, ale ma też i plusy bo np. funkcja automatycznego wyszukiwania tagów może okazać się bardzo pomocna (chociaż wcześniejszy wygląd tagów był dużo bardziej przejrzysty)

ja tam nie instaluje takich badziew jak te eMusic czy te toolbary ja chce tylko słuchać muze! :-({|= PS. nie polecam tą nową skórke bo to badziew.

Przy aktualizacji to było już podejrzane, odznaczyłem :stuck_out_tongue:

Też tak uważam :roll: