WinAmp 5.5,czy instalować Toolbar?

(Lammermoor) #1

Podczas instalacji są chyba dwa dodatki, wśród nich Winamp Toolbar i chciałabym spytać czy instalować je czy odznaczyć? W sumie do czego przydaje się ten Toolbar z poziomu przegladarki? Z zasady nie ufam wszelkim Toolbarom, więc nie wiem.

Zainstalowałam na laptopie ze słabym procesorem i widzę, że skacze jego użycie, czego wcześniej nie było. Teraz chcę instalować na PC, ale się zastanawiam. Jeśli to niepotrzebne to na lapku odinstaluję samego Toolbara.

(xeth) #2

ja go zainstalowałem ale że do niczego mi się nie przydał to po jednym dniu go wywaliłem razem z tym remote control

(fiesta) #3

Ja wywaliłem te wszystkie badziewne dodatki po 5 min od zainstalowania nowej wersji Winampa.

IMHO Nulsoft zdziebko przedobrzył z tymi wodotryskami :!:

(pakeroso) #4

no prawie jak ja, tylko że ja wywaliłem tego Toolbara jeszcze tego samego dnia.

Nie instaluj, przymula przeglądarkę i nie ma żadnej ciekawej opcji, a sterowanie utworami możesz sobie wstawić do traya konfigurując wtyczkę ogólnego zastosowania - sterowanie zasobnikiem Nulsoft.

no fakt że nowy WinAmp jest radykalnie zmieniony wizualnie, ale ma też i plusy bo np. funkcja automatycznego wyszukiwania tagów może okazać się bardzo pomocna (chociaż wcześniejszy wygląd tagów był dużo bardziej przejrzysty)

(Kogut 96) #5

ja tam nie instaluje takich badziew jak te eMusic czy te toolbary ja chce tylko słuchać muze! :-({|= PS. nie polecam tą nową skórke bo to badziew.

(Mail) #6

Przy aktualizacji to było już podejrzane, odznaczyłem :stuck_out_tongue:

Też tak uważam :roll: