Winamp 5.5, skórka Bento - jak oddzielić playlistę?


(system) #1

Witam.

Czy jest jakaś możliwość oddzielenia playlisty od głównego okna programu w skórce Bento w Winampie 5.5? Podoba mi się jej wygląd i opcje w niej dostępne, ale nie mogę znieść playlisty która jest na stałe "przymocowana" do głównego okna.

Ogólnie zależy mi na tym aby okno 'biblioteki multimediów' było wyłączone, ale w takiej sytuacji playlista automatycznie zmniejsza sie do rozmiarów okna głównego i nie można jej rozciągnąc w dół. Macie na to jakiś patent? Przejrzałem już chyba wszystkie opcje i nic nie znalazłem.

Pozdr.


(Homik1983) #2

Też próbowałem oddzielić tą playlistę, niestety nie udało mi się. Próbowałem na różne sposoby. Taki już urok tej skórki. Sporo osób o to pyta więc pewnie niedługo ktoś przerobi tą skórkę na taką, w której da się oddzielać poszczególne elementy. Trzeba czekać :).


(XMan) #3

Tu jest podobna ,,Bento Classified" z oddzielną playlistą :

http://www.winamp.com/skins/details/170606

Niedługo będzie polska na tej stronie :

http://www.pepesoft.tox.pl/winamp/download.php

Ładna świąteczna skórka ,,Winamp Modern Holiday" :

http://www.winamp.com/skins/details/146704 :slight_smile:


(system) #4

Dokladnie o taki wyglad mi chodzilo. Szkoda ze jest to zwykla skorka Classic posiadajaca tylko wyglad Bento - niestety nie odziedziczyla funkcji nowego skina takich jak np. powiadomienie dyskretnym okienkiem w dolnym prawym rogu o aktualnie rozpoczetym kawalku :slight_smile:


(Magik) #5

Jedyne, co możesz w tej chwili zrobić, to rozciągnąć playlistę w dół poprzez użycie przycisku "Enlarge Playlist" w prawym dolnym rogu playlisty.

Pozostawia to bibliotekę multimediów, ale zwężoną i rozciąga playlistę na całą wysokość okna programu.


(XMan) #6

To jest mała skórka i proponuję umieścić ją w dolnym prawym rogu pulpitu a jeżeli chcesz mieć playlistę to możesz przełożyć nad skórkę. W opcjach jest ,,Przewijaj tytuł utworu w pasku zadań" w sumie będzie Ci wyświetlać tytuł utworu aż w trzech miejscach.

Dodatkowo możesz pobrać wtyczkę która ładnie minimalizuje Winampa do tray`a z różnymi funkcjami.

Ja obecnie używam AIMP2 ze strony producenta - super się minimalizuje. Umieściłem go tak jak opisałem powyżej tzn. w dolnym prawym rogu i ładnie wyświetla tytuł utworu. :slight_smile:


(Agatonster) #7

ulmoz

Proszę poprawić pisownię zarówno w temacie, jak i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.