Winamp dla Linuxa

Istnieje może winamp dla Linuxa. Szukałem w google ale linki do winampów nie dzałają :(.

Jeżeli już takiego nie ma to jakiś program co odtwarza radia internetowe takie winampowe dla linuxa :wink:

Amarok - ma nieporównywalnie większe możliwości niż Winamp, przy zbliżonej intuicyjności :wink:

Jest też XMMS - jak zainstalujesz, to poczujesz się jak w domu (czyt. jak w Winampie).

Program fajny (na screenach) szkoda ze nie ma go na ubuntu 6.06

Którego nie ma?? No nie wmówisz mi, że nie ma ich w repozytoriach do ściągnięcia… :smiley:

szukałem nie ma. Jak możesz daj link

A jaką masz wersję Ubuntu??

6.06

Tutaj masz napisane, jak dodać odpowiedni wpis do repozytoriów.

heh mam linuxa od krutkiego czasu. Może mi sie uda

Skoro tak, to polecam stronkę Poradnik Młodego Usera. Na początek bardzo przydatna :slight_smile:

Najlepszą alternatywą dla winampa jest xMms do niego dajesz jeszcze skórkę winampa :wink:

Xmms jest już stary i oparty na GTK 1. Zamiast niego polecam B eep M edia P layera lub Audaciousa.

panowie ale kombinujecie a nie mozna latwiej i przyjemniej…

system ------- administrajca--------- synaptic

wpisujesz w szukaj amarok---- zaznaczasz---- zainstaluj i po sprawie

latwiej juz sie nie da :stuck_out_tongue: 8) :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :-o :stuck_out_tongue:

Istnieć istnieje, ale po pierwsze już dawno nie jest wspierany a po drugie już dawno gdzieś zaginęła w sieci wersja winampa dla linuksa, ale jak pogrzebiesz popytasz to może znajdziesz.

Do słuchania radia nadaje się idealnie XMMS działa i wygląda identycznie jak winamp. Jest również amarok, beep media player, audacious :slight_smile:

Pozdrawiam!

u mnie nie działa :?

Znaczy wiesz ja słucham najczęściej pliki z rozszerzeniem pls w formacie mp3 i one działają bez zarzutów w XMMS a jak jest z AAC to nie mam pojęcia :slight_smile:

Pozdrawiam!

a u mnie nie,pisałem kiedyś temat o tym.