Winamp i lista odtwarzania

Witajcie

Otóż mam bardzo nietypowy problem…

Mam Winamp’a 5.5

Mam utworzoną listę odtwarzania i koniecznie potrzebuje, aby utwór przeskakiwał sam na następny z godnie z kolejnością. A teraz mi przeskakuje nagle na ostatni lub na jakiś inny… W jaki sposób mogę ustawić, aby przeskakiwał na utwór następny zgodnie z kolejnością :?:

Ostatnia wersja Winampa tj. 5.5 jest wersją która ma wiele błędów.

Miało to być szybko poprawione i niestety poprawki nie widać do dzisiaj.

Jeżeli chcesz mieć to o czym piszesz pobierz AIMP2 v2.07.1 Beta ze strony producenta :

http://aimp.ru/

Zauważysz dużą różnicę w szybkości działania internetu oraz w odtwarzaniu utworów i stacji radiowych. Oprócz tego masz konwersję plików za free dostępną wyłącznie w Winampie Pro. / np. z AAC do MP3 /.

Zamiast kilkudzięsięciu kontrolek Active X będziesz mieć tylko jedną i zamiast 35 MB. na dysku będziesz mieć tylko 2.72 MB. To jest chyba ogromna różnica ??? :slight_smile:

Oprócz tego AIMP2 jest najmłodszym odtwarzaczem i dlatego nie trudno przewidzieć co będzie w niedługim czasie skoro już przebija Winampa kilkakrotnie. Dobry odtwarzacz to taki który nie obciąża mocno ani komputera ani internetu. Pytanie - do czego mi potrzebny nowy Winamp obciążający znacznie każdą przeglądarkę i komputer ??? Są wersje Winampa tzw. ,Lite" ale i one tak naprawdę nie są ,lekkie"… :slight_smile:

W WinAmpie przy pasku głośności jest przycisk oznaczony 123 (ze strzałką u góry) oznacza to przeskakiwanie na losowy utwór po zakończeniu odsłuchiwanego. Wystarczy na niego kliknąć i powinno być po problemie