WinAmp, nie chce się uruchomić, co może być problemem?

Witam serdecznie.

Od jakiegoś czasu gdy próbuję uruchomić program WinAmp to wyskakuje błąd- patrz Scren:

ae90e356f4ba10d8.jpg

Nie ma znaczenia czy program uruchamiany jest przez ikonę WinAmp’a, czy przez np. piosenke w formacie .mp3, która miałaby się uruchamiać przez w/w program?

Wiem, że pewnie najprostrzą metodą na zlikwidowanie problemu jest ponowne zainstalowanie programu, ale nie o to mi chodzi, interesuje mnie co mogło zakłócić poprawne funkcjonowanie tego programu.

Idąc tropem jedno użytkownika forum: “Nigdy format, walka do końca”, również chcę się dowiedzieć co jest nie tak?

Kliknij w “Kliknij tutaj” i wtedy zrób screena.

Próbowałeś przeinstalować Winampa??

Najpierw odinstaluje winampa, usuń pozostałości po nim i przeczyśc rejestr (np. CCleaner dostępny na stronie). Zainstaluj na nowo, jesli problem wystąpi znowu spróbuj pobrać nową instalke/wersję winampa.

Nie, nie próbowałem przeinstalować WinAmpa, tzn na czym polega przeinstalowanie, na pobraniu znowu istalki [bo instali nie mam na kompie] i zaistalowaniu ponownie, czy na czym?

Proszę, tutaj Scren z “kliknij tutaj”:

0e284940a96c4575.jpg

przeinstalowanie - ponowne zainstalowanie aplikacji

Przeinstalowanie tzn:

Odinstalowanie aplikacji, wywalenie pozostałości, Oczyszczenie rejestru, ponowna instalacja

czyli:

Wywal winampa,

wywal folder C:\Program Files\Winamp , C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Winamp

oczyść rejestr tym programem,

zainstaluj tego Winampa.

Jak błąd dalej będzie to:

http://forums.winamp.com/showthread.php?threadid=244052