Winamp - nie mogę odtwarzać muzyki

Mam problem z Winampem. Zainstalowałam Winampa v.5.31, następnie spolszczenie, włączyłam go, otworzyłam playlistę, kliknęłam na przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie odtwarzania i nagle zaczęło przeskakiwać po wszystkich utworach na liście, aż w końcu zatrzymało się na jednym i nic się nie odtwarzało. Próbowałam przeinstlowywać, ale to nic nie daje. Proszę o pomoc!

Dawno nie używałem winampa bo aktualnie mam f2k + wtyczki . A co do twojego problemu - jeżeli tak przeskakuje znaczy to , że pliki nie znajdują sie w katalogu docelowym . Pamiętam , że często jak przerzucałem muzykę po folderach to tak właśnie skakało .

To nie jest wina Winampa. Pewnie playlista jest trafiona. Zrób tak: wrzuć sobie tę muzykę “ręcznie”, a później zrób playliste.

Edit: kurcze zapóźno :slight_smile:

Ciekawe czy stery są takie jak powinny?

pewnie są, poprostu playlista pliki pogubiła.

u mnie też się to czasem zdarza nawet jeśli plik pozostaje na swoim miejscu … urok winampa chyba

iwa nike Dziwne , ja nigdy tego nie miałem , a Play list - ooo długa i może dziwne ale d z i a ł a

mi się też tak zdarzyło (winamp zgubił ścieżkę) nawet jak nie kopiowałem plików, a wczytałem tylko playliste po zmianie systemu.

No cóż zdarza się, przecież to tylko program komputerowy, nie może być idealny.

Zrobiłam tak, lecz po ponownym włączeniu Winampa już nie działało.

Edit.

Włączyłam go po raz trzeci i teraz jest już ok o.0" Ja tego już nie rozumiem…chyba zmienie odtwarzacz muzyki…

Czy możesz opisać, co się dzieje po uruchomieniu Winampa?

Na razie jest dobrze. Mam nadzieję, ze to już sie nie zmieni. Wcześniej skakało po utworach a w końcu nie odtwarzało żadnego :roll: Jak będzie jeszcze coś nie tak (co jest chyba oczywiste) to napisze…