Winamp. odtwarzacz wyłaczony a gra mi muzyka gdzieś

Kiedy włanczam muzyke gra ona ale nei wiem gdzie bo winampa mam włączonego na odtwarzacz domyślny i kiedy włączam nute ta nie gra w odtwarzaczu tylko gdzieś w tle. Kiedy włączam winampa to nic sie w nim nie dzieje a muzyka gra wiec o co chodzi ??

Dzieje się tak po każdym włączeniu kompa? Może masz włączone jakieś okienko pop-under, które wyposażono w efekty dźwiękowe.

tak po każdym włączeniu. Ale co to za okno jest ??

Skoro dzieje się tak po każdym włączeniu, to faktycznie dziwna sprawa. Żadne okno pop-under nie może być tutaj przyczyną (jest to okno z reklamą otwierające się pod oknem przeglądarki). Wciśnij CTRL+ALT+DEL i zobacz czy na liście procesów nie ma uruchomionego żadnego programu multimedialnego - bo rozumiem, że lecą utwory, które masz na dysku :). Spróbuj przeinstalować WinAmp’a, przed instalacją go na nowo, przeczyść rejestr programem CCleaner. Spróbuj przeinstalować sterowniki do karty dźwiękowej (może na stronie producenta znajdziesz jakieś nowsze)… zapodaj logi z programów HijackThis, Silent Runners, Combofix w dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis, może to jakiś syf w systemie. Żaden inny powód nie przychodzi mi do głowy…

no ok ale czemu dzieje sie to tylko przy winampie ?? a jak skopiuje nuty do listy odtwarzania i odtwarzam je w winampie to chodzą a tak jak klikne jedna zeby [przesłuchac to nie działa :confused:

a jak biore windows media player na domyślny to włacza media playwra a winampa nie …

a może jest ustawione w Winampie żeby chował się do traya? jak włączysz piosenke poszukaj koło zegara ikonki winampa. jak nie bedzie to nie wiem ;]

Może to być Gadu Radio bo u mnie było coś takiego właśnie i wywąchałam :smiley:

tak było to gaduradio ale sprawdzalem wcześniej gady radio bo kiedys tak juz miałem i nic nadal grało :stuck_out_tongue: moze STOP sie nie wklikną :D:D

Ja mam identycznie. Próbowałem już obczaić wszystko. Muzyka mi czasem leci w tle i nie wiem czemu tak się dzieje bo winamp jest wyłączony. Kiedyś dostane k***cy bo jak włączę kawałek to muszę czekać aż się skończy a jak włączę winampa w tym samym czasie to muzyka się nakłada wzajemnie. Pozdrawiam i krzyczę POMOCY! !!

a więc tak klikjacie ctrl+alt+delete wchodzicie do procesów i szukacie procesu winamp i konczycie jego praca i muza nie gra