Winamp problem ze skinami

Gdy odpalam Winampa i zmieniam sktórkę, wyskakuje mi takie coś jak na screenie, ale skórka i tak się zmienia, więc to raczej nie błąd, mowa tu o skórkach ściągniętych z internetu, a nie tych wbudowanych

48924087.jpg

Zapytałem się na oficjalnym forum winampa i dostałem taką odpowiedź, mógłby ktoś dokładnie wytłumaczyć, co mam zrobić?

@miprince

Which skin did you change to?

Close Winamp

Go to %appdata%\winamp folder

Open winamp.ini in Notepad

Change the following line as follows:

skin=

save winamp.ini

Reopen Winamp

It will now open with the Classic skin, and if needs be, you can change to Bento/Modern/other from there.

[EDIT]

Plus what osmosis says below :slight_smile:

I druga

Not a big deal. It is a problem with the skin temporary files. Press F5 to refresh the skin to reload those files. If you get the error again and again then the problem is with that skin and you should contact the skin creator.

:arrow: Zamknij program,

:arrow: Wejdź w Start->Uruchom… i wpisz %appdata%\winamp ,

:arrow: Otwórz w Notatniku plik winamp.ini,

:arrow: Zmień następujący wiersz w następujący sposób: skin= (Edycja->Znajdź i wpisz to, co pogrubione i zmień tak jak tu),

:arrow: otwórz ponownie Winampa.

Otworzy się teraz ze skórką klasyczną i jeśli będzie potrzeba, możesz zmienić na skórki Modern/Bento tak, jak tam.

Te porady nie pomogły, dodam, że dzieje mi się tak tylko ze skinami w formacie *wal na wersji 5.55, nawet gdy skiny pochodzą z ich oficjalnej strony, liczę na pomoc

// jeśli problemy nadal występują, skontaktuj się z twórcą skina.

Podaj linka do któregoś z tych skinów, sprawdzę u siebie.

Np. http://www.winamp.com/skins/details/221861 lub http://www.winamp.com/skins/details/142664 sprawdź na 5.55 najpier ustaw których z tych i potem przestaw na skin np. bento skin powinien przeskoczyć, ale wyskoczy błąd

Pobrałem pierwszy skin, włączyłem, a później gdy przełączyłem na Big Bento to faktycznie wystąpił błąd. Ten sam. Nie wiem, co robić w takiej sytuacji. Zgłaszać do Winampa?

Chyba trzeba, bo patrzyłem na 1 innych moich PC i to samo, ktoś kto zna dobrze angielski, mógłby to na ich forum zgłościć.