Winamp się strasznie długo włącza

(Mafioz09) #1

Witam!

Od jakiegoś czasu winamp włącza mi sie po jakies 4-5min zanim zacznie funkcjonować. Niewiem co mam z tym zrobić, wiem zaraz zaczniecie polecać foobara jet audio itp. ale foobar u mnie nie odtwarza formatu wmv. Próbowałem reinstala, instalacji najnowszej wersji ale nic niepomaga z tym winamp'em. POMOCY! !!

(_M@ciek88_) #2

Polecam Ci JetAudio!! nie zżera ramu wybrubuj!! obsługuje duzo formatów nawet wmv.

(Mafioz09) #3

Narazie z niego korzystam bo niechce mi sie czekać 5 min aż winamp się włączy, a do winamp'a się już przywiązałem.

(Mycek6) #4

Na moje to wypróbuj Foobar2000, zżera mało pamięci, a jakość muzyki jest oszałamiająca, i szybko się uruchamia.

(wacek) #5

@_M@ciek88_

@Mycek6

To nie są rozwiązania :x

@mafioz

Próbowałeś zmienić skin na ten standardowy ?? (wtedy program jest o wiele lżejszy)

Jaką masz wersje winamp-a ??

A może włączenie agenta winamp-a pomoże

(Por7ag3n) #6

(Ramirez1) #7

Weż ustaw sobie klasyczna skórkę i jeszcze po skończeniu słuchania muzy wyczyść listę odtwarzanych utworów i wyłącz dopiero Winampa wtedy jak go włączysz ponownie załączy sie szybciej powinno spróbuj może pomoże lub przeinstaluj jak będziesz miał problemy nadal

(Mafioz09) #8

Mam wersje 5.34, zmiana skórki niepomaga, starszych wersji nie próbowałem, agent jak jest włączony winamp taksamo wolno się włącza jak agant jest wyłączony.

Zobacze ze starszą wersją i dam znać

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 7:22

PS Ze starszą wersją jest taksamo :frowning:

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 7:24

Dodam, że winamp włącza się tak długo nawet jak włączam sam progos tzn. bez muzy w playliście i wszystko czyste.

(Ramirez1) #9

hmm to zapuść userom Log z Hijackthis i silentrunersa

(Grkmgrj) #10

być może masz uszkodzone pliki audio w rejestrze albo coś jest nie tak z twoją płytą główną.. a jak Ci chodzą filmy?

(Mafioz09) #11

Wszystko chodzi normalnie, filmy, gry itp. tylko i wyłącznie winamp wolno sie włącza ale potem już gra normalnie jak sie już włączy.

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 9:38

(Cerberxes) #12

Ja mam podobny problem i u mnie działa rozwiązanie takie:

Włącz menedżer zadań (ctrl+alt+del) i tam powinieneś mieć 2 procesy winamp.exe. Zniszcz ten który zajmuje mało zasobów (u mnie ok. 500kb) i powinien się po chwili włączyć Winamp