Winamp się strasznie długo włącza

Witam!

Od jakiegoś czasu winamp włącza mi sie po jakies 4-5min zanim zacznie funkcjonować. Niewiem co mam z tym zrobić, wiem zaraz zaczniecie polecać foobara jet audio itp. ale foobar u mnie nie odtwarza formatu wmv. Próbowałem reinstala, instalacji najnowszej wersji ale nic niepomaga z tym winamp’em. POMOCY! !!

Polecam Ci JetAudio!! nie zżera ramu wybrubuj!! obsługuje duzo formatów nawet wmv.

Narazie z niego korzystam bo niechce mi sie czekać 5 min aż winamp się włączy, a do winamp’a się już przywiązałem.

Na moje to wypróbuj Foobar2000, zżera mało pamięci, a jakość muzyki jest oszałamiająca, i szybko się uruchamia.

@_M@ciek88_

@Mycek6

To nie są rozwiązania :x

@mafioz

Próbowałeś zmienić skin na ten standardowy ?? (wtedy program jest o wiele lżejszy)

Jaką masz wersje winamp-a ??

A może włączenie agenta winamp-a pomoże

Weż ustaw sobie klasyczna skórkę i jeszcze po skończeniu słuchania muzy wyczyść listę odtwarzanych utworów i wyłącz dopiero Winampa wtedy jak go włączysz ponownie załączy sie szybciej powinno spróbuj może pomoże lub przeinstaluj jak będziesz miał problemy nadal

Mam wersje 5.34, zmiana skórki niepomaga, starszych wersji nie próbowałem, agent jak jest włączony winamp taksamo wolno się włącza jak agant jest wyłączony.

Zobacze ze starszą wersją i dam znać

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 7:22

PS Ze starszą wersją jest taksamo :frowning:

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 7:24

Dodam, że winamp włącza się tak długo nawet jak włączam sam progos tzn. bez muzy w playliście i wszystko czyste.

hmm to zapuść userom Log z Hijackthis i silentrunersa

być może masz uszkodzone pliki audio w rejestrze albo coś jest nie tak z twoją płytą główną… a jak Ci chodzą filmy?

Wszystko chodzi normalnie, filmy, gry itp. tylko i wyłącznie winamp wolno sie włącza ale potem już gra normalnie jak sie już włączy.

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 9:38

Ja mam podobny problem i u mnie działa rozwiązanie takie:

Włącz menedżer zadań (ctrl+alt+del) i tam powinieneś mieć 2 procesy winamp.exe. Zniszcz ten który zajmuje mało zasobów (u mnie ok. 500kb) i powinien się po chwili włączyć Winamp