Winamp w głośnikach, reszta w słuchawkach

Witam. Mam 2 karty dźwiękowe, do jednej podłączone słuchawki do 2 głośniki. Nie mogę korzystać z 2 jednocześnie, ale napisano mi, że mogę ustawić w winampie tak, aby korzystał ze sterowników tej karty, do której są podłączone głośniki, a panelu sterowania ustawić w audio sterowniki tej karty, do której podłączone są słuchawki. Wtedy uzyskam to na czym mi zależy. Ale gdzie to ustawić w winampie? Czy da się to zrobić w każdej wersji? Szukałem w opcjach ale nie mogłem znaleźć. Help!

Hej,

Niestety, poprzez takie zagranie możesz nabawić się niestabilności systemu, tym bardziej jeśli jako jednej z nich używasz karty zintegrowanej… Ale oczywiście jest to możliwe. W Winamp’ie klikasz w menu Opcje -> Preferencje -> Wtyczki -> Wyjściowe. Wybierasz domyślną, czyli Wyjście Direct Sound lub Wyjście WaveOut (w zależności od tego, którego używasz), klikasz Konfiguruj i w polu Urządzenie wybierasz odpowiednią kartę, oczywiście inną niż Podstawowy sterownik dźwięku, gdyż takie ustawienie zsynchronizuje urządzenie audio z tym, które jako domyślne wskazane jest w aplecie Dźwięki… Panelu sterowania.

Pozdrawiam,

Dimatheus