Winamp zwalnia i zgrzyta!

Witam serdecznie.

Od pewnego czasu a ściślej rzecz ujmując od kiedy wymieniłem dysk z 320gb na 500gb,mam dziwne kłopoty z Winampem.Sam komputer pracuje wolniej ale słyszałem,że to normalne w przypadku dużej pojemności dysku.Do rzeczy.Kiedy używam Winampa,muzyka leci płynnie dopóki np nie kliknę na przeglądarkę internetu(jest to Google Chrome) albo gg.W momencie wchodzenia do sieci lub uruchamiania jakiejś aplikacji,Winamp zwalnia,zgrzyta,zacina się… Dlaczego?Kiedyś tak nie było.Sprzęt czysty od wirusów(Kaspersky Internet Security),dysk czyszczony i defragmentowany.Robiłem też reinstal Winampa ale nadal jest to samo.Ma ktoś jakiś pomysł:(?

System Windows xp Home Edition 2002 SP3

Genuine Intel®CPU

2160 1.8gHZ

1,8Ghz 3gb ram

Ps-kiepsko się znam na komputerach więc poproszę o jasne porady:)

Spróbuj przeinstalować stery do kart dźwiękowej . Podobny problem miałem, tylko nie z Winampem ale z Foobar2000. Winampa nie używam :smiley:

Są zgrzyty ale nie na dysku,tylko zgrzyty w sensie odtwarzania muzyki.Sam dysk jest nowiuteńki.Co do odinstalowania sterowników,to wywaliłem coś co się nazywało bodajże “Realtek Audio HD Definiction” czy jakoś tak(takie z niebieskim raczkiem).Od tej pory nie mam wcale dzwięków.No więc włożyłem płytkę od karty głównej(jako że muzyczna jest z nią zintegrowana) i teraz niespodzianka-wszystkie stery na tej płytce cd są nieaktywne.Ręce opadły… Jeden facet mi podpowiada,że może muszę ściągnąć UAA for Realtek Audio Definicion HD.Czemu te stery na płycie są nieaktywne?Ściślej mówiąc-te okienka z “ptaszkami” do odchaczania co chcemy zainstalować są blade i nic się nie da zrobić :frowning: … Macie sugestie co zepsułem?To karta główna Gigabyte 965/946

Daj nazwe płyty głownej

Witam.Już tak pokasztaniłem ostatnio,że musiałem zrobić cały format i wgranie Windowsa od początku.Temat uważam za zamknięty,dziękuję.