Winamp

czesc mam taki malutki problem gdy probuje otworzyc jakis plik mp3 klikajac na niego 2 razy nie dolacza mi go w winampie tzn prawdopodobnie gra w winampie tylko ze winamp sie nie otwiera tak wiec nie moge przewinac ani nic a gdy chce go wylaczyc to musze wylaczac go dajac alt+ctrl+del i szukac winampa w procesach dzieki za pomoc

Probowałeś przeinstalować Winamp? A jak to się ma do innych odtwarzaczy? np. Windows Media Player

przeinstalowywalem winampa nie raz to na nowsza wersje to na starsza i ciagle to samo a media player gra ok

ale czy po odinstalowaniu wyczyściłeś wszystkie pozostałości po nim ?

A patrzyłeś obok zegara???

Proszę zmienić temat postu na konkretny,użyj opcji zmień.JNJN

Przeinstaluj na najnowsza wersje. Mi tak robiła ta co jest na vortaluu jeszcze. Zmienimy ja juz niedługo.

Mam ten sam problem, pobralem najnowsza wersje z vortalu. Inne odtwarzacze smigaja normalnie tylko winamp sie w.a.li. W trayu go nie ma

Jak sobie z tym poradzic :frowning:

równiez miałem taki problem, a rozwiązałem go w następujący sposób, panel sterowania-> opcje folderów-> Typy plików, Gdzie należy odszukać rozszerzenia MP3 i usunąć, może być tak ze opcja Usuń bedzię nie aktywne to wtedy Przywróć i kolejno Usuń restart kompa.:wink: