Winamp

(Kotpavel) #1

czesc mam taki malutki problem gdy probuje otworzyc jakis plik mp3 klikajac na niego 2 razy nie dolacza mi go w winampie tzn prawdopodobnie gra w winampie tylko ze winamp sie nie otwiera tak wiec nie moge przewinac ani nic a gdy chce go wylaczyc to musze wylaczac go dajac alt+ctrl+del i szukac winampa w procesach dzieki za pomoc

(Mazzaq) #2

Probowałeś przeinstalować Winamp? A jak to się ma do innych odtwarzaczy? np. Windows Media Player

(Kotpavel) #3

przeinstalowywalem winampa nie raz to na nowsza wersje to na starsza i ciagle to samo a media player gra ok

(Clubbasse207) #4

ale czy po odinstalowaniu wyczyściłeś wszystkie pozostałości po nim ?

(Tom4444444) #5

A patrzyłeś obok zegara???

(JNJN) #6

Proszę zmienić temat postu na konkretny,użyj opcji zmień.JNJN

(lazikar) #7

Przeinstaluj na najnowsza wersje. Mi tak robiła ta co jest na vortaluu jeszcze. Zmienimy ja juz niedługo.

(Pizdziul) #8

Mam ten sam problem, pobralem najnowsza wersje z vortalu. Inne odtwarzacze smigaja normalnie tylko winamp sie w.a.li. W trayu go nie ma

Jak sobie z tym poradzic :frowning:

(De Niro) #9

równiez miałem taki problem, a rozwiązałem go w następujący sposób, panel sterowania-> opcje folderów-> Typy plików, Gdzie należy odszukać rozszerzenia MP3 i usunąć, może być tak ze opcja Usuń bedzię nie aktywne to wtedy Przywróć i kolejno Usuń restart kompa.:wink: