Winda XP Home Edit


(Bażant) #1

Czym sie ona różni wersja HE od Profesional?? Czy w obsłudze jest inna, ma inny interfejs?? Czy mi wystarczy do domowego użytku?


(Bunio) #2

Może tu coś znajdziesz.


(Mayster X) #3

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=51905


(Samurai) #4

Przy ladowaniu prof ma ten maly paseczek niebieski, natomiast HE ma ten paseczek zielony :stuck_out_tongue: A tak na powiarzenie to Prof posiada narzedzia administracujne ktorych HE nie posiada a resze masz w linkach ktore poldali poprzednicy :slight_smile:


(Jerzyborkowski) #5

Na 99 % , jeżeli o to pytasz to dla ciebie niczym . Kup tańsz .


(Msprungk) #6

http://www.microsoft.com/poland/windows ... ji_dom.asp

http://www.microsoft.com/poland/windows ... wnanie.asp


(Grzesiek1) #7

HE nie obsługuje także dwóch procesorów !!


(Bażant) #8

Nie mam 2 procow wiec... :stuck_out_tongue: Nie bo chodzi o to, że moge miec orginalnego HE ( :mrgreen: ) I czy bedzie sie czyms roznil od profesjonala, chodzi mi glownie o opinie osob posiadajacych ten system :slight_smile:


(Grzesiek1) #9

Dużej różnicy nie ma przynajmniej jak na hacie to chyyuba ci starczy ja nieraz bawie sie z tymi uprawnieniami itp to mi sie przyda juz PRO ale takto to HOM starczy


(Krzysieknd2) #10

Poprostu PRO ma więcej opcji (tych bardziej biznesowych, potrzebnych dla firm) które nie są takie potrzebne. Miałem przez jakiś czas HOME i nie był taki zły :slight_smile:


(Asterisk) #11

Przenosiny do właściwego działu


(pysiu) #12

ogólnie biorąc jak do domowego użytku to wzupełnosci starcza można

odblokować zakladki zabezpieczenia :wink: oraz można doinstalować tajną konsole ' wmic ' - http://www.pcworld.pl/artykuly/48601.html za pomocą której ustawi się dużo rzeczy :wink: :wink: