Windos 7 Sp1 Proffesional 32bit Windows Update Error code 8007000E

(karton16) #1

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Dzisiaj sformatowałem swojego kompa i po próbie aktualizacji uzyskuję błąd code 8007000E i informacje, że nie można było sprawdzić aktualizacji do tego komputera. Nie wiem co zrobić z tym błędem, kiedy dam wyszukaj ponownie to szuka aktualizacje bez końca. W załączniku przesyłam log z Windows Update

ReportingEvents.log

(minox) #2

Miałem podobnie ostatnio na dwóch laptopach z nowym systemem, Windows 7 HomePremium SP1, odpaliłem wyszukiwanie aktualizacji i po 3 godzinach pojawiły się, obciążenie sprzętu to blisko 90% podczas takiego wyszukiwania, więc radzę być cierpliwym… w końcu się pobiorą i zainstalują.

(XMan) #3

W usługach masz włączone aktualizacje ?

Wyłącz chwilowo wszystkie programy zabezpieczające komputer takie jak antywirus/firewall oraz inne.

(karton16) #4

Postanowiłem poczekać i po 5 godzinach dalej nic. Nie mam antywirusa jeszcze, ani żadnego zabezpieczenia na kompie. Tak w usługach mam włączone windows update

(XMan) #5

5 godzin to może jeszcze za mało…

Nie zaszkodzi jak jeszcze zainstalujesz/sprawdzisz:

Link bezpośredni do pobrania:

Wcześniej zapisz/utwórz nowy punkt przywracania systemu.

(Redbob37) #6

Problem ROZWIĄZNY: https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/3200747  po zastosowaniu, wyszukiwanie trwało kilkanaście minut, ale wyszukało 199 aktualizacji :slight_smile:

chociaż przyznaję, że wcześniej skorzystałem z: WindowsUpdateDiagnostic znalezionego gdzieś na Microsoft, rozwiązało jakieś problemy, lecz nie główny. Powodzenia