Windos XP PRO BOX upgrade do Vista BOX

Witam,

Mam małą nietypową prośbę - mianowicie poszukuję (naprawdę nie udało mi się odszukać w necie, a jedna strona Microsoftu, gdzie była ta informacja jest niedostępna) informacji na temat wcześniejszego darmowego upgradu systemu XP PRO BOX do VISTA Business, w szczególności zapisu, w którym by ten upgrade otrzymać należało górną część opakowania XP PRO BOX odciąć i wysłać do Microsoftu (proszę nie mylić z systemami OEM, tam były kupony).

I już tłumaczę dlaczego pytam - chcę sprzedać swojego XP PRO BOX (włącznie z Updade VISTA BOX), ponieważ komputer stacjonarny został sprzedany (głównie dlatego, że w pracy się już na niego napatrzę wystarczająco, a maile w domu wysyłam w razie czego z telefonu) na części rodzinie i pozostał sam system, który praktycznie nie jest mi potrzebny, a komuś może się przydać - chciałbym mieć jakaś “info” dla kupującego dlaczego mój XP (mam fakturę) nie ma góry (by nie było nieporozumień z kupującym).

Z góry dziękuję za pomoc

Nawet jak była takowa akcja, to z pewnością jest już nie aktualna.

Ale ja jak napisałem nie potrzebuję jej aktualności, bo już z niej skorzystałem, potrzebuję jedynie opisu…