WindowBlinds 6 nie zmienia stylu okien jak trzeba

Wygląda to tak. Do testu ściągnąłem WindowBlinds 6 i gdy próbuję zaaplikować skórkę coś się sypie i zostaję ze stylem klasycznym, muszę włączać Aero Basic z powrotem ręcznie. Wiem, że może to wina tego, że to pirat, ale zastanawiam się nad kupnem oryginalnej wersji, ale czy ona też może sprawiać takie kłopoty na moim komputerze? Nie chcę wyrzucić kasy w błoto. Moja grafika to (wiem, że złom, ale nic z tym nie moge zrobić):

a65568f439bedf7a.jpg

Pobierz najnowszą wersję WindowBlinds, obecnie najnowsza wersja to 6.01 Build 40 - niestety tylko po angielsku. Z tego co widać na stronie producenta wersja Free Trial posiada większość opcji tak więc nie musisz testować wersji nielegalnej. Nie wiem czy obecna wersja Trial posiada efekty transparentny (nie doszukałem się takiej informacji na stronie producenta) ale poprzednie wersje Trial posiadały. Potestuj tą wersję Trial i podejmiesz decyzję czy program jest wart zakupu.

Jednak wg mnie przyczyna może tkwić po stronie twojej karty graficznej - z tego co widzę to chyba jakaś zintegrowana oparta na chipsecie Intela. Tak więc pewnie nie obsługuje większości opcji oferowanych przez program WB (np. efekt transparentny). Tym samym używanie takiego programu mija się z celem. Jest sporo fajnych skórek do Visty, a żeby ich użyć należy tylko spaczować system, a dokładnie plik który uniemożliwia wgrywanie skórek innych niż te od Microsoftu. Takie rozwiązanie jest darmowe i nie łamie prawa. Skórki znajdziesz na stronie DeviantArt.

Na tym forum nie tolerujemy pirackiego oprogramowania i nie pomagamy osobom, które takowego używają. Tak więc to co napisałem będzie pewnie jedyną wskazówką jaką otrzymasz, a napisałem ją tylko dlatego żebyś spróbował legalnych sposobów zmiany wyglądu ;).

Pozdrawiam.

Dobrze. Dzięki za pomoc. :slight_smile: