Windows 10 1803 - problem z paskiem zadań

Cześć, mam przekierowane foldery pulpitu, dokumentów, muzyki z dysku C na dysk D do tej pory miałem zainstalowany Windows 10 1703 i wszystko śmigało, zainstalowałem 10 1803 i mam problem dotyczący skrótów na pasku zadań dodam kilka skrótów zrestartuje komputer znikają, potem nie mogę nawet do paska dodać ich od nowa wgl nie mogę przyciągnąć skrótów na pasek.
:frowning:

Zobacz czy są jeszcze może w:

%AppData%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\User Pinned\TaskBar
%UserProfile%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\User Pinned\TaskBar

Oba powinny otworzyć ten sam folder jeśli nie masz popsutych zmiennych środowiskowych w Windows 10.

Sprawdzę jak będę przy tym komputerze…
stawiałem system dwa razy i za każdym to samo instalka jest oki bo zainstalowałem kilkanaście systemów z niej i wszystko ładnie działa i nie ma żadnych błędów.
Z jakiego powodu może się to wysypywać?

1 polubienie

Jak robiłeś uaktualnienie to może MS nie przewidział że ktoś będzie mieć te foldery na innej partycji. I potem uaktualnienie pokiełbasiło system do końca przykładowo.

Ale ja instaluje system od 0 nie sam update do 1803 tylko cały system

2 polubienia

Zrób update do 1809. On jest już bardziej znośny niż 1803. Możesz użyć media creation tool pobrany ze strony Microsoft lub z dobrych programów.