Windows 10 1909 już gotowy

Na serwerach Microsoftu właśnie pojawiła się produkcyjna aktualizacja Windowsa 10 do wersji 1909. To bardzo nietypowe uaktualnienie i bardzo skromne. Możesz wręcz nie zauważyć, że twój PC ją zastosował.

Źródło - Spider’s Web: https://www.spidersweb.pl/2019/10/windows-10-1909-19h2-co-nowego.html

W wersji zapoznawczej to chyba od sierpnia siedzi. A oni się dopiero obudzili. Jak doczytasz końcówkę “aby uzyskać przedpremierowo, musisz na chwilę wziąć insider na wersja zapoznawcza. Następnie zaktualizować i zrezygnować z insider”. Czyli to co ja już zrobiłem w sierpniu. :slightly_smiling_face:

Zgadza się. Po przeczytaniu news’a coś mi tu nie pasowało. :wink: Więc aktualizacja tak naprawdę, na początku przyszłego miesiąca zacznie trafiać do użytkowników, z stabilnymi wersjami dziesiątki.

Zgadza się. Może też trafić wcześniej odrobinę, ale pod koniec października do osób u których już sprzęt spełnia wymagania. Ale jak przeczytasz o tym na stronie centrumxp, piszą pod koniec października lub w listopadzie i raczej przyjmują, że będzie to listopad dla większości.

@anon423116

U mnie 1709 wykrywa 1803, ciekawe co zainstaluje program “Uaktualnienie Windows 10” pobrany około 13.

PS. wyłączyłem usługę WIndows Update by nie walczyły ze sobą uaktualnienia 1803 kontra 1903/1909(?).