Windows 10.2004 oraz logitech f710

Zainstalowałem windowsa 10.2004 i nie widzi kontrolera logitech F710 wszystkie sposoby które przy poprzedniej wersji 1909 pomagały teraz lipa .Obejrzałem kilka filmików na you tube i nic kontrolor nie działą pomocy ps wszystkie inne urządzenia działąja bez problemu

Mam ten sam problem, póki co rozwiązania problemu nie ma, trzeba będzie poczekać na nowe sterowniki od Logitecha…
Rok temu (przy aktualizacji na 1909) był podobny problem z niektórymi modelami Sound Blastera - dopiero po 3 miesiącach wyszedł sterownik od Creativa i był nawet gotowy do instalacji poprzez wbudowane w system narzędzie do aktualizacji.

Windows wydał najpierw 1903 potem 1909 ostatnio 2004 wiec widzę ze najlepszy sposób to instalować nową wersje w momencie jak wychodzi najnowsza. Najnowsza wersja to jak zwykle bubel i pole doświadczalne wiec kolejny raz przekonałem się ze trzeba ja przeczekać

Witam. Udało mi się rozwiązać problem gamepada logitech f710 w windows 10. Otóż wcześniej nie miałem problemu robiąc tak jak w wielu tutorialach na YT. Problem dotyczył wersji windows 2004. Na poprzedniej wersji 1909 wszystko działa jak należy. Jak tylko windows 10 pobrał aktualizację 2004 z automatu pady przestały działać. Przywróciłem poprzednią wersję, czyli 1909 i jest OK. Problem jest tylko taki, że ma się tylko 10 dni na przywrócenie poprzedniej wersji, bo później jest to niemożliwe. Mam nadzieję, że komuś to pomoże.

1 polubienie