Windows 10 a klucze licencji

Witam!

Zalegalizujesz jak zainstalujesz windows 7 home premium. Windows 10 nie ma nic do tego.

No właśnie chodzi mi o to, żeby uniknąć tej instalacji Home Premium, a mieć legalną dziesiątkę, jeśli to możliwe :confused:

możesz spróbować zaktualizować do 10, a później zmienić klucz, po czym ponownie reaktywować, ale czy się uda :wink:

Na razie nie znamy dokładnych szczegółów takiej operacji, ale jedno jest pewne, klucz od 7 nie będzie pasował do win 10, więc sądze że bez reinstalacji się nie obejdzie.

Cześć,

 

Biorąc pod uwagę informacje dotąd opublikowane sprawa jest prosta:

  1. masz licencjonowany system Windows 7, po aktualizacji będziesz miał licencjonowany system Windows 10.
  2. masz nielicencjonowany system Windows 7, po aktualizacji będziesz miał nielicencjonowany system Windows 10.

Naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć logiki w korzystaniu z nielegalnego systemu posiadając legalny.

Nawet nie jest potrzebna reinstalka - w siódemce jest coś takiego jak Windows Anytime Upgrade. Wklepujesz tam swój oryginalny klucz i po restarcie będziesz miał licencjonowany system, w tym przypadku Home Premium.

Teraz wyjdę na kompletnego idiotę, ale właśnie uzmysłowiłem sobie, że mam Ultimate, nie professional. Niestety w Ultimate Anytime Upgrade nie ma :confused:

Anytime Upgrade służy do podnoszenia wersji, pojawiło się to już w Viście, masz Basic podnosisz sobie do Premium lub wyżej… w dół nie sądze żeby ten myk zadziałał, ponieważ część narzędzi jest odblokowanych w wyższych wersjach a niższych już nie :stuck_out_tongue:

Pieczontka zamiast kombinować postaw legalny system na czysto i po sprawie. Nie będziesz musiał się wówczas martwić o legalność podczas aktualizacji do Windows 10.

Jak wyjdzie stabilny Windows 10 to automatycznei będziesz mógł zaktualizować swoją 7 do najnowszej wersji - no tak zapowiadał guru od systemów w Microsoft, że nawet pirackie kopie też otrzymają taką możliwość.

Owszem nielegalne wersje również będzie można zaktualizować do nowszej wersji system, lecz nie oznacza to legalizacji naszego oprogramowania.

Inaczej mówiąc, jeżeli masz nielicencjonowany system Windows 7, to po aktualizacji będziesz miał nielicencjonowany system Windows 10.