Windows 10 - brak Powiadomień

Cześć. Borykam się z pewnym problemem z komputerem i nie wiem jak to naprawić. do niedawna gdy uruchamiałem sobie jakąś grę to system cały czas pokazywał mi powiadomienia podczas uruchomienia gry i wyłączenia tak zwany Z tryb Skupienia Teraz Wcale tego nie robi i nie wiem co się stało. nie otrzymuję żadnych powiadomień co mam zrobić aby Przywrócić tak jak było wcześniej

Odhaczyć “Gdy gram w grę”?

Nie Pomogło Odhaczenie Tej Opcji nic nie dało Włączyłem grę I nadal nie mam powiadomień :frowning:

A było w trakcie gry o czym powiadamiać?

kowgli ale wiesz że zawsze tak mi działało że pojawiały się jakieś powiadomienia gdy cokolwiek uruchomiłem a teraz nic nie wyskakuje więc nie wiem co się porobiło i tak nie powinno być… i nie wiem jak to naprawić czyli co nie da się tego przywrócić bo To mi działało cały czas wcześniej wyskakiwały mi w tym oknie zawsze powiadomienia a teraz już nie…

A tu jak wygląda?

P.S. Zapomniałem jeszcze o jednym.
Prywatność > Aplikacje w tle . Jak tam wygląda?

Portent Tu Wygląda u Mnie to tak daję Screeny z obu rzeczy o których mówiłeś


Dziwne. Sprawdz jeszcze w Powiadomienia i akcje jakie są szczegółowe ustawienia w Powiadomienia od tych nadawców.
Musisz najechać myszą na każdą ikonę aplikacji i kliknąć pojedynczo LPM .Otworzy ci się okno szczegółowych ustawień. Tam sprawdz jak masz poustawiane.


Priorytet powiadomień w centrum Akcji we wszystkich mam na Normalne tylko za pośrednictwem aplikacji wyszukiwarka która jest zaznaczona u góry tak że nic nie jest tu zmieniane dziwne :smiley:
bo w aktualizacji mam dostępnego windowsa 1909 i nadal nie zrobiłem aktualizacji może to jest przyczyna tego jestem na wersji 1809 Chyba może aktualizacja rozwiązała by problem z pojawianiem się powiadomień

Być może ponieważ…

Problem dotyczył wersji 1809. Oczywiście nie u wszystkich