Windows 10 Creators Update - pytanie dot. nowych funkcji


(Krasor) #1

Witam, czy warto aktualizować system do tej wersji z punktu widzenia gracza? Głownie chodzi mi o ten tryb gry i inne funkcje, ma ktos moze AKTUALNE testy z tego trybu i czy faktycznie on cos daje? a jesli nie warto to jak zablokować ta aktualizacje?


(kuba3351) #2

Zablokować jest dość łatwo, w ustawieniach Windows Update jest opcja opóźnienia aktualizacji pod warunkiem, że masz Windows 10 Pro, a nie Home. Jeśli masz Home to zostaje Ci tylko uwalenie Windows Update. Jeśli chodzi o tryb gry to na razie szału nie ma, choć nie testowałem sam, powtarzam co piszą, ale to może się zmienić.


(maker3) #3

Nie ma żadnych powodów, żeby wstrzymywać aktualizację.


(blablabllaa) #4

Jak instalowałem bratowej 10 Home na czysto, to w Updates była opcja “opóźnienia aktualizacji”. Opcja dostępna była tylko zaraz po zainstalowaniu Windowsa i przed podłączeniem się do Internetu. Gdy pobrało się pierwsze aktualizacje/Windows sam pobrał, to ta opcja znikała (ale prawdopodobnie ustawienie opóźnienia było zachowane - oczywiście po wybraniu tego wcześniej). Windows był w wersji 1607 (Anniversary Update). Sam tym byłem zaskoczony i utkwiło mi to w pamięci.