Windows 10 Enterprise LTSB a Creators Update

Mam szybkie pytanie:

Czy i ewentualnie kiedy użytkownicy polskiego Windows 10 Enterprise LTSB mogą liczyć możliwość instalacji Creators Update?
Ta konkretna wersja ma jakieś dodatkowe ograniczenia w tym temacie?

A asystent uaktualnienia na stronie MS, jak ściągniesz i go odpalisz jako admin, to ci nie widzi aktualizacji ? Wydaje mi się, że ta wersja nie powinna ciebie ograniczać z upgrade do CU.

Przeczytaj:
Asystent aktualizacji systemu Windows 10
a potem pisz.

Nie znasz się to po co głos zabierasz?

Mogę się pewnie mylić, bo patrzę na internetach i widzę w10 CB 1703 oraz LTSB 1607. Nie wiem czy to oficjalnie i dlatego polecam sprawdzić dzięki asystentowi uaktualnienia MS.

…coś znalazł (mimo tego, że sam Microsoft pisze, że nie działa z Enterprise) dam znać co i jak. Gorzej będzie jak będę musiał odszczekać swoje słowa:/

To ciekawe czemu z W10 1507 dzięki niemu zaktualizowałem do 1703. Działał u mnie podobnie jak MCT. Tak więc zasugerowałem. Jeżeli on nie widzi, to widocznie nie ma. I trzeba czekać.

Aktualizację widzi, ale zaraz potem pojawia się…


…tak więc wygląda, że ta wersja ma jednak dodatkowe ograniczenia w tym temacie.

Jest sposób by to obejść?

Pierwsza rzecz, a nie mówiłem, że asystent powinien widzieć ?
Sprawdź to, choć sugerowali dla AU :

https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-performance/aktualizacja-anniversary-i-problemy-z-win10/a08fdfa5-0379-42a1-bd98-ec4250337cbd

To, że widzi w żaden sposób nie rozwiązuje mojego problemu! Także nie kreuj się na takiego “hakiera”.

Z polecanego przez Ciebie “sposobu” można pobrać wszystkie wersje poza m. in. interesującą mnie Enterprise, także też nie.

Gdyby odpowiedź na moje pytanie była możliwa do odnalezienia po wpisaniu w Google frazy “Windows 10 Enterprise Creators Update” to bym ją sam znalazł:/

Niestety ogólnie tu odpowiedź na twoje pytanie, a że masz LTSB :

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/19239,Windows-10-Enterprise-Creators-Update-obrazy-ISO-gotowe-do-pobrania.aspx

Czyli oficjalnego iso nie ma.

Dziękuję za chęci!

Wychodzi na to, że trzeba tylko czekać. Skoro w innych językach ISO się pojawiło to nie widzę powodów, by kiedyś nie pojawiło się w języku Kochanowskiego.

A, że korzystam z wersji ze szczególnym naciskiem położonym na bezpieczeństwo i stabilność nie będę instalował wersji z nieoficjalnych źródeł.

…jeszcze raz dziękuję za chęci.

Nie ma sprawy.