Windows 10 Home x64 - Windows Update informuje o braku połączenia z internetem a jest

Cześć mam problem z usługą windows update pokazuje się taki komunikat :: “Nie można nawiązać połączenia z usługą aktualizacji. Spróbujemy ponownie później. Możesz też sprawdzić teraz, czy można pobrać aktualizacje. Jeśli nadal nie można tego zrobić, upewnij się, że masz połączenie z Internetem” Nie ma kodu błędu.  Połączenie oczywiście jest jak to rozwiązać. Windows 10 Home x 64 Będę wdzięczny za pomoc.

Podaj chociaż wersję systemu operacyjnego. Pokaż C:\Windows\Windowsupdate.log

https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/971058

 

Nie napisałeś, jaką wersję systemu posiadasz, więc ewentualnie mogę zaproponować pobranie z tej strony narzędzia do naprawiania Windows Update w sekcji “Automatyczne resetowanie składników usługi Windows Update” dla tej wersji systemu, którą posiadasz.

 

Proszę zapoznać się z tą stronąa następnie skorzystać z przycisku Edytuj  i dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Windows 10 Home x 64

Próbowałeś ten automat, co Ci zasugerowano?

@bachus

tak próbowałem i nadal to samo, mimo iż w okienku tego automatu problemy zaznaczone są jaka : rozwiązany

System aktywowany? Legalny?

 

Tak w 100 %

Problem sam się rozwiązał , nie znam przyczyny ale win… update działa.

Być może wystarczyło zresetować komputer po zakończeniu resetowania WU. :slight_smile: