Windows 10 i słuchawki bezprzewodowe

Cześć
Mam mały problem
Kupiłem sobie słuchawki Bose QC 35 II
Do tego adapter bluetooth Asus USB-BT400 w technologii Bluetooth 4.0
I mam pewne problemu

1 -Mam minimalnie opóźniony dźwięk. Przy muzyce z youtube tego nie odczuwam ale w grach już tak. Jak strzelam to głos mam po kilku milisekundach. Niby niewiele ale jednak odczuwalne. Siędzę zaledwie 1,5m od adaptera.

2 - W dodatku jak mam odpaloną grę to słyszę grę ale jak w tym czasie odpalę TSa to przestaje słyszeć cokolwiek w grze i słyszę tylko TSa.

3 -Czasami nie regularnie mam przerwy w muzyce/dźwięku na dosłownie mniej niż sekunda. Czasami zdarzy się tak w ciągu 10 sekund 4 razy a czasami czasami przez 20min nic. Zaznaczam jeszcze raz że siedzę około 1,5 metra od adaptera

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w znalezieniu problemów. Nie wiem może jakiś priorytet bluetooth ustawić ale w windows 10 nie widzę nic takiego.

Z problemem 2 i 3 sobie poradziłem.
Prosiłbym o pomoc z problemem 1.
Nie siedzę w takiej odległości aby przestrzeń między mną a jednostką nadającą była znacząca a mimo to jest spory spadek szybkości reakcji pomiędzy głośnikami a słuchawkami.

Sprawdź to Forum DriveTheLife
Jest kilka sposobów.

mam ten problem co kolega, opóźnienie, słuchawki nowe i8-tws, moduł bluetooth csr 4.0, z linku nic nie pomaga. Wywaliłem m.in sterowniki do bt, zainstalowałem od nowa ale minimalne opóźnienie jest dalej we wszystkim

i co naprawiłeś to jakoś?Mam to samo