Windows 10 iso - czy można zainstalować montując obraz w demontools?

Jak pobiorę Windows 10 iso do instalacji na płytę, to mogę te iso zamontować w daemon tools 

i zainstalować Windowsa? 10?

Obraz ten jest przeznaczony do wypalenia na płytce, bądź do utworzenia bootowalnego pendrive.

 

wredotka: zmień tytuł wątku na bardziej mówiący o problemie + * Daemon Tools + stosuj znaki diakrytyczne (ą, ę itp.)

Możesz sobie zrobić nawet instalację “uaktualnienie” bez montowania iso w programie. Folder windows.old można po instalacji usunąć. Z uaktualnieniem nie ma problemu, co do czystej instalacji występuje problem na chwilę obecną z kluczami :wink:

Ja mam jeszcze takie jedno pytanko .Wczoraj ściągłem  automatyczną aktualizacje za pomocą programu MediaCreationToolx64 istalator tworzyl plik iso i   wyłączyła się instalka i całe pobieranie  znikło .Jak jescze raz  ściągne i bym zrobić kopie folderu to dało by to coś (tak w razie “w” ) ?

To jest narzędzie do tworzenia nośnika instalacyjnego.

Teraz poszukaj tego ISO na dysku, przecież to ty musiałem wskazać miejsca zapisania obrazu.

A mając już ISO możesz nagrać je na płytę, utworzyć bootowalny pendrive (programem Rufus), wypakować ISO (WinRAR,7-Zip), zamontować do wirtualnego napędu. Co kto woli. Odpalasz pod Windowsem setup.exe i lecisz z uaktualnieniem.

Wybrałem, w tedy 1 opcje "zaktualizuj  automatycznie " (pliki zapisują się w $Windows.~WS ) folder ważył 5 gb  a jak wyłączyła się instalka to ważył już 44 mb .Pobieram od nowa więc zobacze czy zainstaluje  się system czy  nie . A jak to nie zadziała to pobieram same iso i montuje na  płyte (akurat mam 2 płyty 4,3 gb ) .