Windows 10 KB4532693 usuwa pliki użytkowników?

Polecam:

Mnie nic nie zginęło. Aktualizacja pobrana, zainstalowana od 12. lutego br. na trzech komputerach. Żadnych takich powiadomień nie mam i nie miałem. Aktualizacji nie wstrzymałem. Krótko mówiąc, zawracanie głowy!

3 polubienia

O tym już było…
https://www.dobreprogramy.pl/Windows-10-aktualizacja-katastrofa-uloz-zdanie-z-tymi-wyrazami-bo-znow-jest-niewesolo,News,106297.html

A przy okazji nauczy to co niektórych robienia kopii swoich plików.

Ostatnio jak jednemu ludkowi poradziłem zrobić backup to usłyszałem ‘nie mam czasu bawić się bzdurami’.

ps. na 8 kompach zrobiłem tą aktualizację i nico złego nie stało się.

1 polubienie

U mnie jest ok…

O bardzo dobra sprawa jak ktoś bedzie do ciebie pisał w sprawie wariującego systemu to piisz mu następnym razem tak samo nie masz casu napierdoły bo komuś nie chciało sie kopi zapaswoej systemu zrobić.

Od tygodnia ta aktualizacja nadal aktualizuje się na komputerach ,więc skoro Microsoft nie wydał poprawki lub łatki to znaczy ,że aktualizacja jest dobra i nie powoduje błędów .

1 polubienie

Zakładam, że usuwa pliki u ludziuf trzymających wszystko na dysku C (gdzie wolne pozostało 1GB) :face_with_monocle:

Myślę że to ludzie pokolenia co trzymają wszystko w download podczas czyszczenia systemu po aktualizacji.
Zaznaczają bezmyślnie usuń pliki z folderu download i potem zdziwko że plików tam już nie ma…
Nooooo kur** trudno żeby tam dalej były skoro daj je do usunięcia.

Czasami bywa gorzej. Znam takich co wszystko trzymają na pulpicie.

A no mam takich … że mają cały pulpit zawalony, a jak sie nie mieści to robi foldery na pulpit i do nich wrzuca/tworzy kolejno nowy burdel/nieład.

Po pierwsze autorze postu. Do poprawnego aktualizowania przyda się wykaz aktualizacji. Po drugie instalujesz to oprogramowanie i wstrzymujesz podczas pracy WinUpdate: https://www.novirusthanks.org/products/win-update-stop/ i teraz nie masz problemu z aktualną wersją systemu, jak i organizacją. Możesz również usunąć TELEMETRIĘ(w sieci widnieją odpowiedzialne za to skrypty)

A czemu nie. Dwa dyski i tylko zmienić lokalizację Folderów systemowych na inny dysk/partycje. Co za problem.

nie bojkotuj dyskusji
Dobrze wiesz żę chodzi o zapasywanie na domyślnym pulpicie, a nie tworzenie skrotów do innych lokalizacji.

1 polubienie

To nie jest tworzenie skrótu do innej lokalizacji a zmiana lokalizacji folderu. To jest teraz domyślna lokalizacja tego systemowego folderu. Z pulpitem jest identycznie.

Bojkot dyskusji? A o czym?

Wszystko można ustawić w rejestrze w gałęzi
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders