Windows 10 klucz

Za co ta flaga? To były klucze generic do instalacji i jak są upgrade ze starszych wersji, to dostajemy zbiorowo klucz pro lub home. Sprawdźcie sobie sami np. produkey…

3 polubienia

Ja bym dorzucił lekcje edycji odpowiedzi bez zapisywania historii, nawet anonimy wyciągną te “generyki”.

@LORDEK, czekam za twoim stanowiskiem w tej sprawie. Bo nie podałem nic nielegalnego…

2 polubienia

Jakbyś spojrzał dokładnie, że klucze generic różnią się od tych od KMS, to byś wiedział, o czym piszę. Klucze generic zazwyczaj podaje się, aby zainstalować system i aktywujesz potem swoim kluczem. Albo… Jak przeszedłeś upgrade ze starszej wersji systemu na 10 PRO/HOME, to MS przypisuje licencje cyfrowe w postaci tychże kluczy generic. Więc link nietrafiony.

no sorry nie trafiłem ale klucz jaki podałeś znalazłem wcześniej na oficjalnej stronie MS, raz jeszcze sorry stanąłem po twojej stronie

1 polubienie

Moderator też człowiek i potrafi się pomylić. Z deka pochopna reakcja bo pilnujemy by cuś takiego jak lewe klucze czy kombinatorstwo się nie pojawiało, bo to też problem dla Nas ze strony producenta. Mea culpa. Wpisałem te klucze w google i średnio mnie zadowoliły wyniki, gdzie słowo “generic” pojawia się na jednej anglojęzycznej stronie, a pytanie na forum microsoftu, a raczej odpowiedź o ten klucz jest trochę niespójna sugerująca nielegalność takiej operacji.

Ok. W porządku. :blush:

Nie będziesz musiał kupować.
Przy fabrycznym Win10 licencja jest w UEFI (czyli BIOSIE), a nie na dysku.
Przy aktualizowanym Win10 licencja jest na serwerach MS.