Windows 10 nie działa jak powinien

Ja też nie rozumiem. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Musisz poczekać na kogoś mądrzejszego.

Możesz wkleić raporty SMART tych dysków?

Czy te 3 wyżej wymienione objawy dzieją się natychmiast po zainstalowaniu systemu, czy dopiero zauważasz to później, w jakimś momencie?

1 polubienie

Astor44 tak jak pisałem instalacja ok sam windows pracuje bdb nie ma tych objawów, objawy pojawiają się podczas instalacji oprogramowania i nie ma reguły dzisiaj to samo przy próbie instalacji File zilla ech.

SMART ok. Pytanie skąd pobierasz te programy?

Nie odpowiedziałeś na to pytanie.

Programy miałem na dysku jak zauważyłem te problemy to pobieram ze strony producenta.

Odpowiedziałem Astor44
tak jak pisałem instalacja ok sam windows pracuje bdb nie ma tych objawów, objawy pojawiają się podczas instalacji oprogramowania i nie ma reguły dzisiaj to samo przy próbie instalacji File zilla ech…

Czyli w skrócie po jakimś momencie, ale podkreślam przy próbie instalacji innych programów.

Nie obraź się, ale popełniasz gdzieś błąd w obsłudze systemu lub podczas instalowania programów.

Jak można popełnić błąd podczas kliknięcia w instalator?, Klikam lewym dwa razy i albo komunikat prawa admina i musze prawy uruchom jako, albo instaluje normalnie, komputer uruchamia się tylko na tym dysku SSD M.2 robiłem próby z jednym dyskiem, zresztą jak instalowałem Windowsa to był tylko jeden dysk wsadzony. Nie ma możliwości odłączyć przewodu od dysku to Laptop albo jest dysk, albo nie ma.

C system, D dane i E kolejne dane, panowie jak odpalić Touchpad ? W menadżer urządzeń jest niby ok.

To zależy od modelu laptopa. Pewnie któryś klawisz funkcyjny służy do włączania i wyłączania (w połączeniu z [fn]), niektóre laptopy miały też dedykowany guzik w pobliżu gładzika.

Chodzi o to że sterowników nie ma bo się nie da zainstalować i nie działa.
Przechwytywanie

Hej,

A jesteś pewien, że to odpowiednie sterowniki? Możesz podać, jaki jest identyfikator sprzętu tej płytki dotykowej.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Oczywiście instaluje z płyty dołączonej do laptopa, a kolejna próba to sterownik pobrany ze strony producenta.

A co z tym?

Próbowałeś z poziomu menadżera urządzeń zaktualizować sterownik do tej płytki dotykowej?


Tak mam.

Oki, to podaj oba identyfikatory sprzętu tych myszek zgodnych z HID. Jak sprawdzić? Myślę, że ten wpis pomoże.

http://www.hotfix.pl/sprawdzanie-identyfikatora-sprzetu-w-systemie-windows-a330.htm

A co z tym? Sprawdzałeś?



Przyciski FN i F9 nie reagują, czyli tak jakby nie było sterów.?

Urządzenie z identyfikatorem VID_093A&PID_2510 to normalna myszka USB. Natomiast to drugie (VID_0B05&PID_1837) to faktycznie jakiś sprzęt Asusa, ale sieć milczy o specyfikacji urządzenia. Można po prostu spróbować je odinstalować z systemu i pozwolić, by Windows sam znalazł sterowniki.

A może reaguje na sam przycisk F9?

Robiłem i bez zmian.
sam F9 nie reaguje.
Brak słów.

A próba zaktualizowania sterownika od sprzętu z poziomu menadżera urządzeń coś daje? Czy pojawia się informacja o tym, że sterownik jest aktualny?

– Edit –

A zainstalowałeś pakiet do obsługi skrótów na klawiaturze? Jeśli nie, zrób to koniecznie - to pakiet ATK na stronie sterowników do tego modelu.

Sterownik aktualny, ATK zainstalowane i bez zmian.