Windows 10 - nie działa wyszukiwarka

(Kin76908) #1

Cześć!

Zainstalowałem na czysto na moim komputerze Windows 10, obok Windows 8.1 (wydzieliłem osobną partycję, na której zainstalowałem nowy system, zamiast przeprowadzania update). Niestety z jakiegoś powodu w nowym Windowsie nie działa mi wyszukiwarka. Klikanie na przycisk lupy w pasku start nic nie daje, a gdy aktywuję opcję "pokaż pole wyszukiwania", to wyszukiwarka jest nieaktywna. Mogę klikać w nią, ale to nic nie daje.

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu, bo wbudowana w system wyszukiwarka jest przydatna, a brak jej sprowadza mnie jeszcze do Windowsa XP, gdzie musiałem mieć skrótu do wszystkich najważniejszych programów na pasku start, żeby szybciej do nich docierać.

Z góry wielkie dzięki!

(prz3m3k84) #2

U mnie, z tym że po upgrade też tak było. Po kilku restartach samo się naprawiło jakiś następnego dnia.

(Kin76908) #3

No niestety u mnie pomimo wielu restarów systemu wyszukiwarka wciąż nie działa. Dlatego zastanawiam się w jaki sposób mogą “zmusić” ją do współpracy

(juh) #4

A u mnie dziś jakaś aktualizacja się zainstalowała i nie działa wyszukiwanie! Zaczyna mnie wpieniac ten nowy Windows. Jak po czystej aktualizacji działał to teraz komputer wyłącza sie 5 minut, podświetlenie klawiatury nie gaśnie po wyłączeniu komputera, teraz nie działa wyszukiwanie. Ciekaw jestem co będzie następne?