Windows 10 nie widzi telewizora do połączenia

Mam taki problem otóż chciałam z laptopa z windows 10 przesłać po wifi film na telewizor Xiaomi tv P1.
Przesyłanie z telefonu na tv działa i z przeglądarki chrome na tv również ale nie mogę połączyć komputera po prostu go nie widzi. Po dłuższym czasie wyszukuje ale tylko do połączenia jako miracast czyli cały obraz z komputera przesyła.

Sprawdź czy w Windows 10™ masz włączone automatyczne wykrywanie sieci oraz udostępnianie plików i drukarek, zobacz od śródtytułu Cast to Device, masz takie opcje po kliknięciu PPM na plik?

Inny sposób to udostępnienie katalogu / folderu w sieci lokalnej z systemu W10 i połączenie się do tego zasobu / udziału z telewizora za pomocą aplikacji obsługjącej łączenie do udziałów Samba, np. CX File Explorer.

Myślę, że ta funkcja przesyłu przez wifi nie działa na moim telewizorze Xiaomi. Najszybciej wyszukuje modele z firmy TCL i LG.

Tak mam włączone udostępnianie plików i drukarek i działa cast to divce bo wykrywa telewizor z pokoju obok a mojego z 2 metrów nie widzi.