Windows 10 nie wyłącza laptopa do końca

Tak jak w tytule posta Dziesiątka nie włącza laptopa do końca Asus F555in-xo214H

Objawia się to tym zamykam system wyłącza się ekran, twardy dysk itp, lecz nie wyłącza się dioda POWER

Sterownik grafiki są najnowsze jakie  dostępne Intel i Nvidi

W opcjach zasilania też mieszałem

Problem dość często taki występuje i to nie tylko u Ciebie, ale i też u innych. Pobierz i zainstaluj te sterowniki z Windows Update, jakie będą dostępne. 

No niestety, ale w niektórych przypadkach (konkretnych modelach od niektórych producentów) nawet instalacja nowych sterowników z Windows Update może nie pomóc. Oczywiście warto spróbować, bo może akurat pod tego Asusa wypuszczono jest działającą aktualizację. Problem ten dotyczy przede wszystkim niektórych modeli laptopów od Asus, Dell i HP (przynajmniej w internecie jest najwięcej zgłoszeń tego typu). Co ciekawe, w przypadku Windowsa 8.1 też były takie problemy, ale z biegiem czasu wypuszczono aktualizacje, które rozwiązały problem, miejmy nadzieję, że teraz będzie tak samo.

ale pocieszenie

 

 

zauważyłem, że dzieje się to jak laptop jest dłużej włączony np 2-3 godziny 

jeśli go wyłączę i  włączę, popracuje 10 minut np to wyłącza się normalnie.

 

co to może znaczyć ?

 

problem rozwiązany po miesiącu walki i ryci internetu, kłaniam się wujkowi Google on jest wielki :)( umiesz liczyć licz na siebie)

 

jeśli ktoś chce zdradzę tajemnice

Witam serdecznie,

Jest to mój pierwszy post, więc witam Wszystkich :slight_smile:

Jeśli jest możliwość, to ja bym poprosił o zdradzenie tajemnicy, jak to naprawić :slight_smile:

Jak to naprawić?

https://lukasztkacz.com/windows-10-nie-chce-sie-zamknac/

Tu rozwiązanie i nie podpinaj się więcej.

Nie podpinam się, tylko poprosiłem o “zdradzenie tajemnicy”… Jak mam ten sam problem, co w temacie, to po co mam zakładać nowy wątek?