Windows 10 Nvidia geforce 620m - brak możliwości zainstalowania sterowników

Cześć

Mam problem po aktualizacji do Windows 10 z instalacją sterowników do geforca 620m w laptopie Fujitsu Lifebook LH532.

Laptop ma dwie karty graficzne, oprócz geforca jest jeszcze intel HD Graphics 3000 która działa bez problemu a sterowniki do niej zaktualizowały się same przy aktualizacji.

 

Sterowniki do geforca próbowałem instalować przez instalator i przez menadżer urządzeń za każdym razem instalacja kończy się niepowodzeniem. Instalator Nvidii nie instaluje też innych składników jak na załączonym obrazku widać.

 

Czy macie może jakiś pomysł który nie zmuszał by mnie do czystej instalacji system od początku (nie mam na razie na to czasu ani ochoty)?

 

post-59981-0-83399800-1440918714_thumb.p

do gf instalujesz stery do win 10 ?

A przez Menedżer Urządzeń poprawnie wgrywasz sterownik z np. Win 8.1? Tam są chyba dwa sposoby wgrania i może wybierasz ten pierwszy, czyli zły sposób zamiast drugiego? W tym drugim sposobie musisz wskazać plik o rozszerzeniu .inf lub jakimś, jeden plik z tego co pamiętam (będzie on w jakimś podfolderze w wypakowanych sterownikach). Sprawdź dokładnie.