Windows 10 pasek zadań

Witam mam pytanie jak można dostosować ten wytwór ms, jakim jest pasek zadań. Zostałem zmuszony do instalacji windowsa na drugim dysku i jakie moje zdziwienie, że pasek po przeniesieniu na bok wygląda tak , nie widzę żadnej konfiguracji, na kde , pasek fajnie można sobie zmniejszyć a ta szerokość jest przerażająca .

Mnie to się raczej kojarzy z unity.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ja po prostu nie wyobrażam sobie bocznego panela w W10 dlatego nic nie wnosi,
nawet bym nie próbował zawracać sobie głowy takimi bzdurami.

Sam pasek z boku jest ok ale jego wygląd i to, że nie mogę go zwężać jest chore. W takim kde mogę sobie zrobić wszystko a tu jak grochem o ścianę , wygląda jak jakiś twór.

Tak według mnie, to pasek mógłby być jaki chce, Włączyłbym autoukrywanie paska i tyle. Skoro kolorystyka paska jest ostro kontrastowa i bije po oczach, to niech się chowa.

Tylko, że on jak się nawet chowa to łapię jakieś dziwne zawiechy.

Podejrzane zachowanie … ale zapuść roguekiller. On tak ma, że naprawia tak przy okazji systemowe ikony, pasek narzędzi itd.

To by mogło coś dać gdyby nie to , że jest to świeży windows, który ma niecałe 2 godziny kurcze.

1 polubienie
  1. Na pasku ppm
  2. Ustawienia paska zadań
  3. W ustawieniach kafelkowych masz tyle ile z nim możesz zrobić.

Nie ma tego co chcesz, to zostają aplikacje trzecie do modyfikacji lub zabawy z rejestrem.


Najlepiej przetestuj małe ikony i zobacz czy nie będą za małe:

obraz

Nie można. Na bocznych pasek jest wielkości ok. trzech ikon. W poziomie ok 1,5 ikony. Możesz tylko powiększyć.