Windows 10 powrót do 7

(Nott) #1

Witam, mam następujący problem: chciałbym powrócić do Windows 7, lecz gdy w ustawieniach klikam aby wrócić do win 7 wyskakuje mi taki komunikat:  "Pliki wymagane do przywrócenia poprzedniej wersji Windows zostały usunięte z tego komputera."  Rzecz w tym, że ja nie usuwałem żadnych plików, posiadam folder Windows.old (zajmuje ponad 20 giga), oraz nie upłynął okres jednego miesiąca od instalacji. Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu proszę o pomoc.

(mrFreeze) #2

Zainstaluj na czysto Windows 7 będzie najlepiej i na pewno najprościej. 

(Nott) #3

Tylko problem jest taki że nie miałem płyty win 7 tylko jako warzywko gdy klikałem podczas uruchomienia Windowsa F8. Teraz  gdy klikam uruchamianie zaawansowane nie mam żadnego win 7 do wyboru, a raczej nic nie mam do wyboru.

Jeśli masz klucz Windowsa 7 to ściągnij z neta W7 i zastosuj klucz instalacji ten, który masz. Najlepiej będzie. 

(mrFreeze) #5

Czy to laptop jak tak to podaj jego model.

(Nott) #6

Jest to komputer stacjonarny, nad sciagnieciem Windowsa sie zastanawiałem ale na stronie Microsoftu nie mogłem znaleźć obrazu do pobrania.

Sprawdź to https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7

(Nott) #8

Niestety wyskakuje błąd: Wprowadzony przez Ciebie klucz produktu dotyczy prawdopodobnie oprogramowania preinstalowanego przez producenta urządzenia. Skontaktuj się z producentem urządzenia, aby poznać opcje odzyskiwania oprogramowania.