Windows 10 powrót do 7

Witam, mam następujący problem: chciałbym powrócić do Windows 7, lecz gdy w ustawieniach klikam aby wrócić do win 7 wyskakuje mi taki komunikat:  “Pliki wymagane do przywrócenia poprzedniej wersji Windows zostały usunięte z tego komputera.”  Rzecz w tym, że ja nie usuwałem żadnych plików, posiadam folder Windows.old (zajmuje ponad 20 giga), oraz nie upłynął okres jednego miesiąca od instalacji. Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu proszę o pomoc.

Zainstaluj na czysto Windows 7 będzie najlepiej i na pewno najprościej. 

Tylko problem jest taki że nie miałem płyty win 7 tylko jako warzywko gdy klikałem podczas uruchomienia Windowsa F8. Teraz  gdy klikam uruchamianie zaawansowane nie mam żadnego win 7 do wyboru, a raczej nic nie mam do wyboru.

Jeśli masz klucz Windowsa 7 to ściągnij z neta W7 i zastosuj klucz instalacji ten, który masz. Najlepiej będzie. 

Czy to laptop jak tak to podaj jego model.

Jest to komputer stacjonarny, nad sciagnieciem Windowsa sie zastanawiałem ale na stronie Microsoftu nie mogłem znaleźć obrazu do pobrania.

Sprawdź to https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7

Niestety wyskakuje błąd: Wprowadzony przez Ciebie klucz produktu dotyczy prawdopodobnie oprogramowania preinstalowanego przez producenta urządzenia. Skontaktuj się z producentem urządzenia, aby poznać opcje odzyskiwania oprogramowania.