Windows 10 Pro 64-bit - sterownik ekranu

Witam !

Mój Asus K 52 JT posiada  kartę graficzną Radeon HD 6300 M Series i może działać tylko ze sterownikiem z lutego 2013 r.

Inne powodują wyłączanie ekranu,a ratunkiem jest tylko zasilacz.

Jak zablokować zmianę sterownika na nowszy ???

System co jakiś czas mi go podmienia, a tym samym ekran mi wygasza !!!

Aktualizacje mam wyłączone jak również " POBIERANIE AUTOMATYCZNE STEROWNIKÓW "

Jak zapisać na stałe działający i sprawny(jedyny) sterownik ?

Pozdrawiam !

Widzę, że nie chciało Ci się przeszukać archiwum forum ani poszukać za pomocą np. Google.

 

Dzięki,ale nie chciał byś zobaczyć mojej historii wyszukiwania-poszukiwania !

Żadnych konkretów na Google,a narzędzie Microsoftu znalazło mi problem z … kartą sieciową Wi-Fi,z którą

nie miałem żadnych problemów !!!

W archiwum dużo wszystkiego tylko nie dla mnie.

Chcę tylko aby system nie instalował automatycznie nowego sterownika do karty grafiki np.z 18 list.2015r.

U mnie działa tylko z lutego 2013r.

System W10 ?

“Normalnie” (W7/8) to dodajemy aktualizację do ukrytych i :

WIN+R

%SYSTEMROOT%\SYSTEM32\SYSTEMPROPERTIESADVANCED.exe

Sprzęt - Ustawienia instalacji urządzeń

Ale to W10 i to Microsoft wie lepiej od Ciebie co jest “dobre” , a co “złe” . Ot taki “urok” tego systemu . W tej sprawie chyba jesteś w roli Don Kichota .

 

Hej !

Mam wyłączone pobieranie sterowników,a nawet " odroczone " aktualizacje z Windows Update.

Także to sam system wie co jest dla mojej karty lepsze.Czy ten :  02.02.2013 /  12.100.17.0 dobry i działający 

,czy np. taki : 1.04.2015 / 15.200.1018.1.

Jak system powstrzymać od uszczęśliwiania mnie na siłę ???

Zaczynam żałować, że napisałem poprzedni post. Kliknąłeś na link, który podałem czy będziesz jeszcze kilka razy zadawał to samo pytanie?

 Jak się zadaje sensowne zapytanie, to prawidłowa odpowiedź jest na pierwszych miejscach.

Kliknąłem i … nic nie czytałeś mojej odpowiedzi ?

To się wczytaj,a nie żałuj i krytykuj.

U mnie ciągle to samo.

Jak czytasz tak odpowiadasz - szkoda .

Narzędzie z linku : 

 >>> a narzędzie Microsoftu znalazło mi problem z … kartą sieciową Wi-Fi,z którą

nie miałem żadnych problemów !!! <<<

Podziel się wiedzą i pomóż ! Przecież intensywnie się udzielasz na forum,a ja tu jestem

z powodu w/w problemu i właśnie szukam porady.

Wiem w teorii wszystko jest proste ( narzędzie + porada = rozwiązanie ),ale pracując na Asusie

 w pewnym momencie jak gaśnie mi ekran to wiem ,że system “podmienił” mi sterownik.

A to narzędzie niestety nie widzi u mnie problemu.

Jak zablokować zmianę przez system sterownika na nowszy ???

Pozdrawiam !