Windows 10 problem po aktualizacjach


(danielcr7) #1

Witam mam problem po ściągnięciu aktualizacji do karty graficznej a dokładnie sterowniki nie działały dobrze więc przywróciłem w menedżerze urządzeń poprzednie i pojawił sie problem z menu start, oknem powiadomień, wyszukiwarką cortana, oraz z aplikacjami z windows store, nic nie działa. Dodam że sterowniki miałem najnowsze ze strony amd tylko chciałem zrobić te aktualizacje a w windows 10 nie da się wybrać aktualizacji tylko trzeba wszystko aktualizować. I poradźcie co tu zrobić bo przyznam że wszystko fajnie chodziło a nie chce od nowa instalować systemu.


(rgabrysiak) #2

Cześć,

 

Spróbuj skorzystać z punktu przywracania systemu do stanu, gdy wszystko działało poprawnie. Jeżeli to nic nie da, cóż Windows 10 to wciąż wersja testowa i nikt nie daje gwarancji, że wszystko będzie działać poprawnie.


(danielcr7) #3

Przepraszam nie napisałem ale użyłem punktu przywracania nic nie pomogło, to nie jest duży problem ponieważ mam drugi system windows 8.1, tylko 10 lepiej chodziła. Mam nadzieje że w finalnej wersji będzie możliwość wyboru aktualizacji a nie z automatu wszystko bo to się nie sprawdzi. Jakieś rady co można jeszcze zrobić?


(darian) #4

Windows 10 jest bardzo niestabilny, posiada bardzo dużo niedoróbek, u mnie np .windows 10 resetował telefon zdalnie! nie ma sterowników np. do SBLive!5.1 ogólnie za wcześnie na normalne używanie,pretensji mieć nie można bo Microsoft ostrzega wielokrotnie.


#5

Nie ma co używać jeszcze W10 do codziennej pracy, gdyż nie wszystko jeszcze będzie działać prawidłowo. Najlepiej jakbyś wrócił na 8.1 a wstrzymał się jeszcze z W10.