Windows 10 problem po przywracaniu ustawień fabrycznych

Witam, mam problem z laptopem z widowsem 10.
Podczas przywracania ustawień fabrycznych i zainstalowaniu systemu na nowo z chmury, ten podczas „Odświeżania” utknął na 68%, tak z 2h. Postanowiłem go wyłączyć i ze wzgledu na dość późną godzine poszedłem spać zostawiając laptopa wyłączonego, po kilku godzinach uruchomiłem go ponownie, pokazał sie napis producenta „Asus” i kółko ładowania, po kilku sekundach kółko sie zawiesz znika nazwa producenta, kółko, a następnie pojaiwa sie, ale powiększone z napisem ponowne uruchamianie i tak cały czas.
Laptop ma z 7 lat i w sumie dobrze służył, ale jak była by możliwość to chciałbym go naprawić, nwm czy dobrze myśle że najprawdopodobniej wyłączenie laptopa sprawiło że system sie nie zainstalował i w tym momencie powinienem zainstalować go ręcznie z innego nośnika czy coś. Próbowałem poradniki w internecie, ale jak np. wchodze w bios to nie mam opcji ktore oni mają wiec nic nie jestem w stanie zrobić.
Jeżeli byłby ktoś w stanie mi pomóc lub doradzić to z góry dzięki.

System padl. Format i reinstal od nowa.

Asus ma chyba menu typu Boot. Poklikaj F8 lub F12 podczas startu UEFI. jesli masz menu Boot, to wybierz pendrive i jazda.

Pamietaj najpierw, ze instalkę przygotować mususz na innyn pc.