Windows 10 problem z wi fi

Witam. Posiadam laptop HP Pavilion  17g-150ns  z 2016 roku. Zainstalowałem windows 10 …i przy ściąganiu plików z internetu za pośrednictwem np. uTorrent wyświetla mi się komunikat SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED (bcmwl63a.sys)  po czym komputer się resetuje. Jest to błąd niebieskiego ekranu i problem z kartą sieciową. Szukałem rozwiązań na internecie i youtube…i nic…wgranie sterowników ze strony producenta, albo przez inne programy nic nie daje, odinstalowanie sterownika poprzez tryb awaryjny też nic…wcześniej miałem zainstalowany windows 7 , który w ogóle nie widział karty sieciowej i nie miałem internetu. Musiałem wrócić do windowsa 10 gdzie mam taki problem. Próbowałem zainstalować program Winthruster aby wyczyścić pozostałości po starym windowsie i starych sterownikach, plikach z poprzednich systemów, ale to nie jest darmowy program więc…mam problem z tym typem błędu…proszę pomóżcie…z góry dzięki…

Rozumiem, że prowadzone były instalacje nakładkowe typu win 10 na win 7 i odwrotnie ? Zmagazynuj ważne dane na innym nośniku, wyczyść dysk twardy i wykonaj czystą instalację Windowsa 10.